Polpak

poniedziałek, 5 czerwca 2017

Czerwcowe zapowiedzi testowe - ciąg dalszy

W związku z tym, że w ostatnich dniach otrzymałem kilka kartonów nowych sprzętów - muszę je rychło zapowiedzieć. Przesyłki dojechały z warszawskiego MIP (zobacz TUTAJ).Pierwszy z nich to super premierowy DAC i wzmacniacz słuchawkowy Questyle CMA400i (zobacz TUTAJ), który dopiero co był prezentowany na wystawie High End 2017 w Monachium. Ma w pełni zbalansowaną budowę wewnętrzną, kości DAC AKM AK4490 oraz doskonale precyzyjnie wyciętą obudowę na obrabiarkach numerycznych CNC. Do sprzedaży w Polsce wejdzie najprawdopodobniej na początku lipca br.


Druga paczka zawiera kolejne premierowe urządzenie marki Questyle. Tym razem to przenośny odtwarzacz cyfrowy Questyle QP2R (zobacz TUTAJ). To nowa wersja playera. Posiada dwa wzmacniacze, które można załączać poprzez ustawienia sekcji BIAS. Charakteryzuje się kapitalnie analogowym brzmieniem; posiada dużą moc dzięki wzmacniaczom prądowym. Oczywiście, wewnętrzna budowa jest w pełni zbalansowana.


Następny karton to dobrze znany odtwarzacz sieciowy (streamer) Auralic Aries Mini (zobacz TUTAJ) będący na rynku gdzieś od jakiegoś roku. Zdobył uznanie audiofilów, warto więc przyjrzeć mu się bliżej.
 Instalacja i uruchomienie Auralic Aries Mini są bajecznie proste; tu zrzuty ekranu iPad Air 2 z serwisem Tidal HiHi - Aries Mini odtwarza gęste pliki MQA!


Ostatni karton zawiera ciekawe najnowsze słuchawki Fostex TH-7WH (zobacz TUTAJ i TUTAJ). To jedne z tańszych słuchawek Fostexa, przeznaczone głównie do zastosowania tzw. mobilnego. Jak podaje producent, to zmodyfikowani następcy modelu Fostex TH-7B i TH-7W

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację