S

S

MA

MIP

Polpak

piątek, 1 stycznia 2016

Plan recenzji - styczeń 2016 r.


Stary rok 2015 właśnie minął, nastał Nowy Rok 2016. W styczniu 2016 plan recenzji na Stereo i Kolorowo przedstawia się następująco.

1. Jako pierwsze opiszę dwa przyjemne lampowe wzmacniacze hybrydowe - zintegrowany i słuchawkowy: Taga Harmony HTA-700B SE v.2 i Taga Harmony THDA-500T (zobacz zapowiedź TUTAJ).
2. Potem chciałbym przybliżyć Czytelnikowi bardzo interesujący brytyjski gramofon Nottingham Analogue Horizon oraz duńską wkładkę typu MM Ortofon 2M Black (anons TUTAJ). Czarujący analogowy dźwięk - jestem nim zachwycony...
3. Wraz z gramofonem Nottingham Analogue Horizon testuję nowy polski przedwzmacniacz gramofonowy Egg-Shell Prestige PS5 (zobacz TUTAJ). Myślę, że jego recenzja ukaże się mniej więcej w połowie stycznia.

4. W kolejce czekają litewskie przewody głośnikowe Perkune Audiophile Cables (czytaj anons TUTAJ), na których słucham już od dobrych kilku tygodni. Reprezentują sobą znakomitą proporcję cena/jakość/dźwięk.
5. W międzyczasie chciałbym znaleźć trochę czasu na opis nowego polskiego kabla sieciowego Vein Audio Indigo (czytaj TUTAJ). Przewód przyszedł do mnie już pod koniec listopada, ale grudzień miałem tak bardzo przeładowany, że wrócę do Indigo w styczniu. I uczynię to z przyjemnością.
6. Nie wiem czy w styczniu jeszcze "coś" się zmieści, bo planuję także ferie zimowe. Być może zdążę opisać nowy przedwzmacniacz gramofonowy "Made in UK" i jakąś ciekawą płytę analogową. Na pewno na wakacyjny wyjazd zabiorę słuchawki Krüger&Matz KM665 (czytaj zapowiedź TUTAJ).
Zapraszam do lektury Stereo i Kolorowo w styczniu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...