Polpak

poniedziałek, 17 lutego 2014

Wzmacniacz lampowy PhonoGraph PG60 przybył na testy

Ostatnio więcej na "Stereo i Kolorowo - Underground" zapowiedzi testowych, niż samych opisów - proszę o wybaczenie Drogi Czytelniku. Po dłuższej przerwie wakacyjnej muszę nasycić swój warsztat odsłuchowy nowym sprzętem audio - stąd na razie więcej ogłoszeń, niż testów. Wkrótce to się zmieni. To tytułem wstępu do kolejnej zapowiedzi...

Otrzymałem dziś wzmacniacz lampowy PhonoGraph PG60 - przywiózł go do mnie, aż z Poznania, sam konstruktor, który po drodze dokonywał odsłuchów na zamówienie u klientów. A zapewniam, że jest czego słuchać - bowiem PhonoGraph PG60 to klasyczna konstrukcja w układzie Williamsona typu Push-Pull Ultralinear klasy AB1 (czytaj TUTAJ) o nominalnej mocy wyjściowej 2 x 25 Wat (2 x 60 Wat rms). Jak widać na zdjęciach, wzmacniacz prezentuje się fenomenalnie - reprezentuje piękny i czysty montaż. Obudowa wykonana jest ze wspaniale wypolerowanej stalowej blachy. Masa własna - 30 kg (sic!).

Przyłączyłem PhonoGraph PG60 do tunera radiowego i monitorów Dayens Grande Mini - niech się trochę zagrzeje i wygrzeje zanim zacznę właściwe odsłuchy. Mogę napisać, że jest to bardzo frapujący sprzęt audio-stereo. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację