Polpak

środa, 4 lipca 2012

Kolumny Pylon Topaz - zapowiedź testu

Niniejszym zawiadamiam Szanownych Czytelników, że odebrałem już przesyłkę z firmy Pylon Audio SA z pięknymi kolumnami Pylon Topaz, które są nowością w ofercie. Zapewniam, że w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach poniżej (to te głośniki po prawej stronie). Niestety, ciemnych zdjęciach. Zresztą nie wiem, co się z tą pogodą dzieje?! Dziś początek Open'era w Gdyni, a tu ciągle leje deszcz i zimno - góra 16 st. C. Brrr...
Ale wracając do tematu. Myślę, że dam kolumnom parę dni na wygrzanie się, a potem zabiorę się za właściwe odsłuchy. Zapraszam na opis Pylon Topaz w przyszłym tygodniu.
Przy okazji wspomnę nieskromnie, że to będzie ich pierwszy światowy test.5 komentarzy:

 1. Specyfikacja jak wlm... Cikawe jak to zagra, wlmy byly kiedys moim marzeniem :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dominik,
  W Gdyni jest 16 stopni. Wiem, że trudno w to uwierzyć osobom mieszkającym poza Trójmiastem. Bo na pozostałej części terytorium PL ponad 30 st. C to na dziś, 4 lipca - norma :)

  Narlen,
  Tak. Specyfikacja a'la WLM. A Pylony Topaz grają ...przepysznie. Tak, to jest właściwe określenie. Na razie podłączyłem je do malutkiego wzmacniacza Dayens Ampino. Dobrze jest!

  OdpowiedzUsuń
 3. Z ibuki pewnie też fajnie by zagrały... Ps. Ibuki ma teraz zasilanie od Teddego Pardo - next level :)!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak Pylon mieszka ?? :)) Nie mogę się doczekać testu ! Cały czas poszukuje kolumn do mojego zestawu CA, może w końcu :))
  Pozdrawiam z Warszawy, tamtego dnia u nas było 30 stopni :(

  OdpowiedzUsuń

Komentarz będzie oczekiwać na moderację