RMS

MIP

Polpak

sobota, 6 kwietnia 2019

Słuchawki Pioneer HDJ-X10 C - zapowiedź testuNiedawno na Stereo i Kolorowo opisywałem nowe słuchawki profesjonalne Pioneer HDJ-X10 (czytaj TUTAJ recenzję). Nie ukrywam, że bardzo mnie zachwyciły zarówno swoją ultra-solidną budową, ciekawym designem, jak i pełnym brzmieniem. Napisałem wówczas (cytuję): "HDJ-X10 niby przeznaczone dla Di-Dżejów, ale pierwszorzędnie sprawdzają się w klasycznym audio hi-fi. Zapewniają bogaty i głęboki dźwięk - z substancjalnym basem, barwną i szczegółową średnicą oraz napowietrzonymi sopranami. To brzmienie dojrzałe i otwarte - dla wymagających melomanów i świadomych audiofilów. Słuchawki zestawione już ze zwykłym iPhonem dostarczają pełnowymiarowy spektakl muzyczny wysokiej klasy. Polecam nowe Pioneer HDJ-X10, bo w swojej umiarkowanej cenie pod każdym względem są rewelacyjne!".

Wówczas wyraziłem też rozczarowanie, że nie otrzymałem do recenzji najnowszej, limitowanej wersji w edycji karbonowej, a "zwykłą", ale w kolorze srebrnym. Wczoraj, po kontakcie z dystrybutorem DSV Sp. z o.o. Sp. K., moje marzenia się spełniły - w ten piątek po południu najnowsze Pioneer HDJ-X10 C (zobacz TUTAJ) do mnie dojechały. Huuurrra!

* * *

Pioneer HDJ-X10 C to ulepszona wersja flagowych, profesjonalnych słuchawek HDJ-X10 w limitowanej wersji z włókna węglowego. Specjalne materiały użyte w tym wyjątkowym modelu nie tylko zapewniają doskonały wygląd, ale także pomagają w odsłuchu utworów z nieskazitelną jakością dźwięku i komfortem nawet podczas długotrwałego użytku.

Użyte włókno węglowe w obudowach redukuje niepożądane wibracje i filtruje niepotrzebny hałas, a dodatkowe metalowe poszycie zapewnia dźwięk o wyższej rozdzielczości w szerszych częstotliwościach. Konstrukcja jest tak samo trwała jak oryginał, dla wydłużenia żywotności prostego przewodu podczas intensywnego użytkowania, został on pokryty wyjątkowo wytrzymałym aramidem.

Dane techniczne
- typ: zamknięte słuchawki dynamiczne,
- pasmo przenoszenia: 5 Hz do 40 000 Hz,
- impedancja: 32 Ω,
- skuteczność: 106 dB,
- maksymalna moc wejściowa: 3 500 mW,
- przetwornik: φ 50 mm,
- przewód: 1.2 m spiralny (rozciągany do 3,0 m); 1,6 m prosty pokryty włóknem aramidowym,
- masa: 332 g (bez przewodu),
- akcesoria: ø 6,3 mm stereo adapter (gwintowany), etui transportowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację