RMS

MIP

Polpak

środa, 24 kwietnia 2019

Kolumny podłogowe PMC fact.8 - zapowiedź testu

PMC fact.8, a w tle londyński widok wprost na katedrę św. Pawła. Nieźle, bo... 

...prawie jak w logo Thames


Kolumna podłogowa PMC fact.8


Od polskiego dystrybutora EIC Sp. z o.o. właśnie dotarły do mnie bardzo interesujące kolumny podłogowe PMC fact.8 (zobacz TUTAJ) w luksusowym wykończeniu. To nie są nowe konstrukcje, albowiem weszły na rynek jakieś 10 lat temu, czyli w 2009 roku. Ale nadal są perłami w koronie brytyjskiej The Professional Monitors Corporation Limited, bo tak brzmi pełna nazwa PMC. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1991 roku przez dwóch inżynierów - pana  Petera Thomasa, wcześniej pracującego dla BBC, oraz pana Adriana Loadera z FWO Bauch. PMC to synonim dźwięku referencyjnego, znajdującego wielu użytkowników profesjonalnych, ale także coraz częściej i ze świata audiofilskiego.

* * *

Kika słów od producenta: "Dzięki korzyściom płynącym z zaawansowanej technologii linii transmisyjnej ATL™, podłogowa kolumna głośnikowa fact.8 wytwarza majestatyczną moc i skalę, które są w stanie wypełnić pomieszczenia średniego i dużego rozmiaru budząc zachwyt dynamicznym dźwiękiem.

Całość dopełniają dwa bliźniacze głośniki basowe i głośnik wysokotonowy ultra wysokiej rozdzielczości linii fact, które tworzą wszechogarniający, żywy obraz dźwiękowy, docierający do wszystkich słuchaczy.

Te precyzyjne głośniki najwyższej próby są idealnie zintegrowane z wysoce wyrafinowaną siecią zwrotnicy 24dB na oktawę i, w połączeniu z wyjątkowo stabilną obudową ATL™, tworzą one całkowicie naturalny i wyrafinowany balans, z zawieszonymi w przestrzeni, nieomal namacalnymi partiami wokalnymi". Koniec cytatu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację