RMS

MIP

Polpak

czwartek, 1 sierpnia 2013

Plan recenzji - sierpień 2013 r.

1. Myślę, że jako pierwszą opublikuję recenzję amerykańskich kolumn bi-polarnych Definitive Technology BP8060 "Super Towers", których słucham już od ponad dwóch tygodni i czynię to z prawdziwą przyjemnością. Kolumny zostały wypożyczone od polskiego dystrybutora, firmy RAFKO.2. Następnie zamierzam przybliżyć P.T. Czytelnikom ciekawy, a niedrogi amplituner AV/odtwarzacz sieciowy Sherwood R-807 wyposażony w klasyczną łączność Wi-Fi, a także moduł bezprzewodowy Wi-Fi Direct, który pozwala na sterowanie urządzeniem np. tabletem bez konieczności posiadania domowej sieci Wi-Fi. Sprzęt pochodzi od polskiego dystrybutora marki Sherwood, firmy Polpak z Warszawy.3. W dalszej kolejności zabiorę się za test nowego wzmacniacza na rynku polskim - Ming Da MC88-PL produkowany specjalnie na Polskę. Ten model jest tańszy niż "światowy", bo pozbawiony mechanizmu zdalnego sterowania.4. Potem przyjdzie kolej na kolumny Taga Harmony Platinium F-90 Slim, które reprezentują bardzo wysoki poziom montażowy oraz piękne wykończenie. Do testów otrzymałem wybarwienie białe "high-gloss".
5. W międzyczasie planuję opisać przewody gdańskiej manufaktury Nameless, która w tym roku obchodzi 8. rocznicę istnienia. Będą to głośnikowe Nameless Black Classic Line SP oraz interkonekty Nameless Black Classic Line mk II; ich budowa oparta jest na oryginalnej technologii "Nameless Fractal Geometry".6. Być może w sierpniu zmieści się jeszcze recenzja słuchawek Beyerdynamic T90. Redakcja będzie naprawdę się starać, aby to udało się.


Zapraszam serdecznie do lektury "Stereo i Kolorowo - Underground"!

3 komentarze:

 1. Tagi Cię zaskoczą. Mam Platinum F80. Ale słuchałem i F100, które mają podobną budowę. Zrównoważone i muzykalne brzmienie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wojtek,

  Rzeczywiście, Tagi F-90 zadziwiają dojrzałością dźwięku w tej cenie. Ponadto wykonanie skrzynek też jest na bardzo wysokim poziomie.

  Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie. Wielu "audiofili" by się zdziwiło słuchając tego sprzętu, ale pod warunkiem, że zasłoni się im oczy (wg nich kasa podobno gra ). Ja przy wyborze przesłuchałem sporo popularnych kolumn, firm zarówno audiofilskich jak i mniej i wyuraźnie pobiły je jedynie paradigmy serii studio oraz cantony ergo, które kosztują przeszło 2 razy tyle. A w półce cenowej, gdzie znajduje się taga, to konkurencją mogą być niemal wyłącznie magnaty quantum i cantony gle470. Życzę miłego słuchania. I czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz będzie oczekiwać na moderację