Polpak

środa, 31 lipca 2013

Amplituner Sherwood R-807 - zapowiedź testu

Zawiadamiam Drogiego Czytelnika, iż właśnie trwają odsłuchy nowego amplitunera/odbiornika internetowego Sherwood R-807. Jest to stosunkowo tanie urządzenie, ale niezwykle wszechstronne. Bo oprócz normalnych funkcji dla amplitunera 7.1, czyli umiejętności dekodowania DTS HD, Dolby Digital, Dolby True HD i innych, wbudowanego DACa i aż pięciu wejść HDMI, to posiadające również wejście sieciowe LAN, a także moduł bezprzewodowy Wi-Fi oraz sterowanie Wi-Fi Direct. Wi-Fi Direct to nowy system komunikacji omijający standardowy router, ponieważ porozumiewa się bezpośrednio urządzenie audio w nie wyposażone oraz tablet lub smartfon. Przyjemna sprawa.

Jak widać na zdjęciach, Sherwood R-807 reprezentuje nowy styl i szyk designu tej koreańsko-amerykańskiej firmy, bo jej dotychczasowe urządzenia miały wzornictwo dość tradycyjne, by nie powiedzieć - oldschoolowe.

Dziś podłączyłem Sherwood R-807 do kolumn Definitive Technology BP8060. Zaczynam odsłuchy i test, które zapowiadają się ciekawie.

Sherwood R-807 pochodzi od polskiego dystrybutora marki, firmy Polpak z Warszawy.

Razem z amplitunerem otrzymałem z Polpaku również kolumny Taga Harmony Platinium F-90 SL, ale jeszcze ich nie rozpakowałem. Na razie stoją w "poczekalni".

Amplitunerem Sherwood  R-807 można bezproblemowo sterować za pomocą tabletu - tu iPad 3 Apple

Kolumny Taga Harmony F-90 Slim czekają na test


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację