RMS

MIP

Polpak

poniedziałek, 1 lipca 2013

Plan recenzji - lipiec 2013 r.

Przyszło lato, więc pora zabrać się za nieco "lżejszy repertuar" testowy - dlatego w lipcu dominować będą urządzenia przenośne.

1. Jako pierwszy opiszę jednak pełnowymiarowy (nabiurkowy) wzmacniacz słuchawkowy Schiit Asgard 2, który jest absolutną nowością. Anonsowałem to urządzenie kilkanaście dni temu TUTAJ.2. Następnie zabiorę się za odsłuchy i testy przenośnego wzmacniacza słuchawkowego oraz jednocześnie DACa: Matrix Mini-Portable (TU), który pochodzi od polskiego dystrybutora marki Matrix - firmy C4i.3. Potem przyjdzie czas na kolejny mały wzmacniacz słuchawkowy. Będzie to topowy FiiO E12 Mont Blanc (TU), który będzie wypożyczony od dystrybutora Earmania.pl.


4. W dalszej kolejności pragnę (w końcu) zapoznać się ze słuchawkami Beyerdynamic Custom Pro One, do których podchodzę już od dwóch miesięcy, lecz brak czasu powoduje, że ciągle przesuwam ich testy. Mam nadzieję, że w lipcu wreszcie mi się to uda.5. Być może wystarczy miejsca na testy jakiegoś ciekawego wzmacniacza zintegrowanego. Będę czynił w tym kierunku starania. Zapraszam do lektury audio-bloga.

2 komentarze:

  1. Sennheiser Custom Pro One brzmi nieźle - ciekawe jak brzmiałaby Sennheiserowska wersja Beyerdynamic Custom One pro ;)

    To taka freudowska pomyłka? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki! Oczywiście, że chodzi o Beyerdynamic Custom One Pro...

    A może rzeczywiście Sennheiser niebawem wypuści podobny model? Kto wie.

    OdpowiedzUsuń

Komentarz będzie oczekiwać na moderację