Polpak

piątek, 1 listopada 2013

Plan recenzji - listopad 2013 r.

Listopad zapowiada się bardzo bogato pod względem planów testowania różnorodnego sprzętu. Mam nadzieję, że te plany uda mi się zrealizować w 100 %, co niestety nie zawsze udaje się - z różnych przyczyn.

1. Jednym z pierwszych testów, które opublikuję będzie opis nowego norweskiego wzmacniacza zintegrowanego Hegel H80. Przypuszczam, że zapowiada się duży sukces rynkowy, bo sprzęt ten oferuje doskonały dźwięk i mnóstwo funkcji (wewnętrzny DAC, wyjścia XLR, etc) w przystępnej cenie.2. Na początku listopada mam zamiar bliżej przyjrzeć się przetwornikowi cyfrowo-analogowemu oraz wzmacniaczowi słuchawkowemu w jednym: NuForce Icon DAC. Urządzenie to proponuje ciekawy dźwięk w kompaktowej obudowie. Poza tym jest produkowane w USA.3. Potem opiszę zestaw firmy iFi micro. Będą to, anonsowane niedawno na łamach audio-bloga: iFi iUSB PoweriFi iDAC USB oraz iFi II Gemini USB. Mogę jedynie potwierdzić, że zachwyty recenzentów nad tymi maluchami nie są przesadzone. To jest doskonały sprzęt, choć niewielkich wymiarów.
4. W połowie listopada spodziewam się przesyłki z Poznania - wzmacniacza lampowego o intrygującej nazwie PhonoGraph 60.5. Następnie planuję opublikować test odtwarzacza plikowego FiiO X3, który oprócz funkcji odtwarzania muzyki jest też pełnowartościowym przetwornikiem c/a USB. X3 zdolny jest odtwarzać bezstratne formaty do 24 bit/192 kHz. A dzięki wydajnej baterii litowo-polimerowej może to robić do 10 godzin.6. W listopadzie mam zamiar po raz trzeci spróbować wypożyczyć wzmacniacz zintegrowany z Gdańska, czyli Baltlab Endo 1. Wcześniej nie udawało mi się to, bowiem producent Baltlab wszystkie egzemplarze już wysłał do dystrybutorów, a nowych jeszcze nie zbudował.7. Miesiąc mam nadzieję zamknąć testem CocktailAudio X30, czyli nowego koreańskiego serwera muzycznego z funkcją ripowania płyt CD. CocktailAudio X30 to następca modelu X10, który okazał się być sporym przebojem rynkowym.8. Takie są plany - ich realizacja będzie uzależniona od trzech czynników: terminowości dostaw sprzętu uzgodnionego do testów, ich dostępności oraz ilości mojego wolnego czasu, z czym czasami miewam kłopoty, ale będę się starać, aby wszystkie zapowiedzi dotrzymać. Myślę też o tym, aby więcej miejsca poświęcić opisom płyt, bo słucham bardzo dużo muzyki - chciałbym więc móc dzielić się nią z Szanownym Czytelnikiem.Zapraszam do lektury "Stereo i Kolorowo - Underground".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację