Polpak

poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Produkty firmy S.M.S.L. - zapowiedź testu

Parę dni temu podpoznański Sunnyline, dystrybutor takich marek jak Audinst, Audiotrak, czy Microlab, przesłał mi do testów kilka sprzętów dalekowschodniego przedsiębiorstwa S.M.S.L. Ta firma to nowość w ofercie Sunnyline, a ja nigdy nie miałem do czynienia z urządzeniami S.M.S.L. Dystrybutor poinformował, że reprezentują one wyjątkowo korzystną relację jakość wykonania i dźwięku do ceny. Wszystkie wycenione są wielce rozsądnie.

Będę zapoznawać się z następującymi urządzeniami:
- DAC DSD S.M.S.L. M 8 (zobacz TUTAJ),
- wzmacniacz słuchawkowy (z DAC USB) S.M.S.L. VMV V2 (zobacz TUTAJ) oraz
- wzmacniacz słuchawkowy S.M.S.L. sAp-8 (zobacz TUTAJ).

Razem z powyższymi urządzaniami przyjechały również słuchawki iSK HP580 (zobacz TUTAJ) będące rebrandem słuchawek Superlux HD681, a wzorowane na AKG.

Zapraszam do lektury opisu ww. sprzętów za kilkanaście dni.

2 komentarze:

  1. Witam , DAC DSD S.M.S.L. M 8 czy jest juz w sprzedazy przez firme Sunnyline czy trzeba jeszcze poczekac , z tego co mozna poszukac w internecie bardzo dobre opinie a zdjecia srodka tez duzo pokazuje ze bedzie duzo zachwytu w strone dzwieku jakie to urzadzenie pokaze , dziekuje pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem, czy S.M.S.L. M 8 jest już w oficjalnej sprzedaży w Polsce. Proszę napisać do Sunnyline. Wiem jedynie, iż to urządzenie ma u nas kosztować < 1 000 PLN.

    OdpowiedzUsuń

Komentarz będzie oczekiwać na moderację