RMS

MIP

Polpak

piątek, 1 kwietnia 2016

Plan recenzji - kwiecień 2016 r.

Marcowy plan udało się zrealizować się w nieomal 90 procentach. Siedem testów sprzętowych i jeden muzyczny. Z marcowych zapowiedzi nie zmieściły się jedynie kolumny podłogowe Audiovector Ki 3 Super. Ale ich test pojawi się z początku kwietnia.

1. Jako pierwszy ukaże się test dwóch referencyjnych urządzeń firmy Pioneer. Będą to flagowe słuchawki Pioneer SE-Master1 (czytaj anons TUTAJ) oraz zaawansowany odtwarzacz plikowy/streamer Pioneer XDP-100R (zobacz zapowiedź TUTAJ). Tym samym to japońskie przedsiębiorstwo powraca do elitarnego klubu high-endu.
2. Zaraz potem planuję opublikować opis premierowych polskich kolumn podłogowych Pylon Opal 23 (zapowiedź TUTAJ) opartych po raz pierwszy w historii Pylon Audio na własnych konstrukcjach głośników średnio-niskotonowych. Piękne wykonanie i czysty dźwięk w racjonalnej cenie.
3. Wkrótce po kolumnach Pylon Opal 23 przyjdzie pora na wspomniane wcześniej duńskie głośniki Audiovector Ki 3 Super (czytaj TUTAJ).
4. Mam już prawie na ukończeniu opis dwumetrowego interkonektu Perkune Audiophile Cables (zobacz TUTAJ), wytwarzanego na Litwie przez pana Paula Goodwina. Bardzo przyjemne granie.5. W kolejce czeka zestaw brytyjsko-japoński, czyli monitory Q-Acoustics 3020 i Denon DRA-100 (czytaj TUTAJ). Póki co, sprzęty stoją na moim biurku. Gram na nich podczas pracy przy komputerze.6. Przewody marki AirTech (zobacz TUTAJ) włoskiej proweniencji mało są znane w Polsce, moim zdaniem niesłusznie, dlatego zaplanowałem ich poszerzony test. Opiszę kable sieciowe, interkonekty analogowe i cyfrowe, a także przewody głośnikowe. Warto wiedzieć, że AirTech razem z inną włoską firmą - Audio Analogue, wchodzi w skład jednego konsorcjum.

7. Premierowe słuchawki Pioneer SE-MHR5 (zapowiedź TUTAJ), czyli "mniejsi bracia" referencyjnych Pioneer SE-Master1. Proszę wypatrywać recenzji w drugiej połowie kwietnia.8. Potem przyjdzie kolej na japońskie słuchawki Final Sonorous II, które dopiero co do mnie dotarły. Na co dzień używam wyższy firmowy model, już nieprodukowany, czyli Final Audio Design Pandora Hope VI.
9. Białostocki dystrybutor Rafko zapowiada rychłą wysyłkę wzmacniacza zintegrowanego Musical Fidelity M6si (TUTAJ). Będzie to kolejny (po Musical Fidelity MX-DAC i Musical Fidelity MX-VYNL) test sprzętu tej renomowanej brytyjskiej manufaktury.


Zapraszam do lektury Stereo i Kolorowo w kwietniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację