Polpak

piątek, 2 lutego 2018

Plan recenzji - luty 2018 r.Dwutygodniowe zimowe wakacje w ciepłych krajach zakończone. Czas zabrać się za lutowe recenzje, tym bardziej że na wyjeździe miałem ze sobą dwie pary testowych słuchawek: bezprzewodowe V-Moda Crossfade 2 Wireless oraz magnetoplanarne Acoustic Research AR-H1.

1. Jako pierwszy, na dniach, ukaże się test bezprzewodowych słuchawek V-Moda Crossfade 2 Wireless (zobacz TUTAJ). Są to jeszcze mało znane w Polsce słuchawki amerykańskiej firmy, ale po stokroć warte szczególnej uwagi.
2. Zaraz potem planuję opublikować recenzję magnetoplanarncych słuchawek Acoustic Research AR-H1 (zobacz TUTAJ). To, podobnie jak V-Moda, produkt amerykański - zupełnie nowy na rynku polskim.
3. Na początku stycznia br. przyjechał do mnie premierowy wzmacniacz zintegrowany Cayin CS-120A. Gigantyczna maszyna oparta w całości o tranzystory a nie o lampy elektronowe, do czego przecież Cayin przyzwyczaił już wielu użytkowników. A jak CS-120A gra? Zapraszam do lektury testu w pierwszej dekadzie lutego.
4. W kolejce czeka super-premierowy przetwornik cyfrowo-analogowy Audio-gd NFB-7.77 (zobacz TUTAJ). To DAC zbudowany na dwóch układach Sabre ES9038Pro pracujących w trybie dual mono. Multi-fukcjonalny i bardzo bogato wyposażony.
5. Pan Zbigniew Jerzyński z Hiend-Audio (firmowa strona TUTAJ) zapowiada rychłą wysyłkę swojego najnowszego "dziecka". Będzie to przewód zasilający Ziggy Picasso następca Ziggy Inception X.5. Jestem bardzo ciekawy tego nowego Piacassa. (poniżej zdjęcie poglądowe prototypu).6. Być może w lutym gdyńskiemu dystrybutorowi DSV sp. z o.o. sp. k. uda się dostarczyć do testów premierowy odtwarzacz płyt CD/SACD i DAC Pioneer PD-70AE (zobacz TUTAJ). Urządzenie to okazało się być na tyle oczekiwane i pożądane, że znika z rynku niczym kamfora. Trzeba czekać.7. Pozostałe ewentualne lutowe zapowiedzi opublikuję w miarę spływania do mnie kolejnych sprzętów do testów. Zapraszam do lektury Stereo i Kolorowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację