RMS

MIP

Polpak

wtorek, 1 maja 2018

Plan recenzji - maj 2018 r.

Koncert Tito Parisa podczas Siesta Festival - Gdańsk, Filharmonia Bałtycka 21 kwietnia br.

Koncert Ginno Vannelliego - 9 kwietnia br. Filharmonia Szczecińska, Szczecin


Na maj 2018 r. plan recenzji przedstawia się następująco:

1. Jako pierwszy chciałbym opisać włoski zestaw Synthesis Roma - wzmacniacz hybrydowy Synthesis Roma 14DC i Synthesis Roma 37DC (zobacz zapowiedź TUTAJ). Piękny design i fascynujące brzmienie.
2. Zaraz potem przyjdzie kolej na amerykańskie przewody głośnikowe Kimber Kable BiFocal X (anons TUTAJ) wykonane w układzie bi-wiring. Bardzo inspirujące kable zarówno pod względem dźwiękowym, jak i perfekcyjnego wykonania.
3. W kolejce cierpliwie oczekuje nowy włoski przedwzmacniacz gramofonowy Audio Analogue AAphono (czytaj zapowiedź TUTAJ). Ciekawy phono-stage dla wkładek MM i MC z masą rozmaitych funkcji i ustawień.
4. Pan Zygmunt Jerzyński z Hiend-Audio Ziggy z Warszawy jeszcze w marcu wysłał mi do testów swoje trzy ciekawe przewody zasilające na wtykach Furutech i Wattgate - Inception X.5 i Picasso (zobacz TUTAJ). Męczę je już od prawie dwóch miesięcy, ale mam pewność, że mam do czynienia z wyjątkowo udanymi konstrukcjami. Ich wpływ na dźwięk systemu audio-stereo jest oczywisty i wyraźny. Dobroczynny.
5. Polski dystrybutor włoskiej marki Moinro, Manufaktura Smaku, zapowiada rychłą wysyłkę kolejnego wzmacniacza zintegrowanego na testy. Tym razem (po MC207 MKII) ma to być model MC201 (zobacz TUTAJ), Jestem go niezmiernie ciekaw, albowiem MC207 MKII okazał się być rewelacyjny.6. Owocem nowego kontaktu Stereo i Kolorowo z wrocławską Galerią Audio będzie recenzja arcy-ciekawego brytyjskiego wzmacniacza zintegrowanego Sonneteer Orton mkIV (zobacz TUTAJ). Bardzo lubię takie nietypowe sprzęty audio-stereo.7. W maju będę chciał też jak najszybciej opisać włoskie kolumny podłogowe Opera, które na dniach mają do mnie dojechać. Szczegóły wkrótce...

8. Gliwicki 4HiFi (zobacz TUTAJ) zapowiada rychłą wysyłkę polskiego wzmacniacza lampowego firmy Feliks Audio. Nie wiem jaki konkretnie to będzie model. Dam znać na blogu niebawem.

Zapraszam do majowej lektury Stereo i Kolorowo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację