RMS

MIP

Polpak

środa, 1 października 2014

Plan recenzji - październik 2014 r.

Przyszła jesień, dni coraz to krótsze, słońca i światła ciągle mniej i mniej, wieczory wydłużają się. Nieuchronnie nadchodzi zima. Pozytywnym faktem zaś jest to, iż czasu na wieczorne odsłuchy będzie wciąż więcej i więcej, a muzyka coraz lepiej zabrzmi. U siebie cyklicznie jesienią zawsze takowe zjawisko obserwuję, mam nadzieję, że Szanowny Czytelnik również.

W październiku natomiast przewiduję następujące opisy.

1. Jako pierwsze chciałbym przybliżyć Czytelnikowi ciekawe nowe słuchawki AKG K545,2. a wkrótce potem, głośnik/system bezprzewodowy Harman Kardon Onyx; oba zapowiadane niedawno TUTAJ.3. Jeszcze w tym tygodniu spodziewam się przesyłki wzmacniacza lampowego Ming Da MC88-C, który jest oparty o bańki elektronowe KT88 firmy Jinvina.4. Potem oczekuję najnowszych kolumn podstawkowych z młodego, ale wielce obiecującego przedsiębiorstwa AudioSolutions. Będą to monitory AudioSolutions Guimbarde.5. Z września, na październik przesuwam testy urządzeń pochodzących od wrocławskiego dystrybutora Moje Audio. Będą to listwa zasilająca ISOL-8 PowerLine, jak i również iFi Audio iDSD Micro.
6. W tym miesiącu pragnę zapoznać się z kolejnym po Harman Kardon Onyx głośnikiem/systemem bezprzewodowym. Tym razem będzie to wysoki model hi-fi - klasy lifestyle: Martin Logan Crescendo.7. Tradycyjnie, nie obędzie się bez recenzji kilku płyt - w tym i oczywiście winylowych. Mam również zaplanowanych trochę sprzętowych nowości, ale o nich będę pisać na bieżąco, w miarę upływu miesiąca. Zapraszam do lektury! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację