Polpak

wtorek, 1 grudnia 2015

Plan recenzji - grudzień 2015 r.

W zasadzie prawie wszystko, co mam zaplanowane przetestować i opisać w grudniu, zapowiedziałem już w listopadzie, ale dla porządku rzeczy zrobię to jeszcze raz.

1. Właśnie słucham i słucham muzyki na pięknym zestawie, którego recenzję powoli kończę. Myślę, że ukaże się ona na dniach. W skład tego zestawu wchodzi włoski wzmacniacz zintegrowany Audia Flight FL Three S oraz litewskie kolumny podłogowe AudioSolutions O203F (zapowiedź TUTAJ). Upajająco to gra...
2. Zaraz potem chciałbym przybliżyć Czytelnikowi polski wzmacniacz lampowy Fezz Audio Silver Luna (anons TUTAJ), do którego aktualnie mam przyłączone polskie kolumny Pylon Diamond 25.
3. Następnie skreślę kilka słów o amerykańskim Definitive Technology W Adapt (czytaj TUTAJ). To bezprzewodowy odtwarzacz strumieniowy z systemem Play-Fi DTS.4. W kolejce czeka bardzo ciekawy przetwornik cyfrowo-analogowy z Włoch. To Audio Analogue Vivace (zapowiedź TUTAJ). Przy czym słowo "analogue" nie jest wcale na wyrost.
5. Dystrybutor Polpak z Warszawy przysłał mi w zeszłym tygodniu dwie paczki. Zawierały one najnowszy kompaktowy wzmacniacz lampowo-tranzystorowy (czyli hybrydowy) z DAC Taga Harmony HTA-700 v.2 oraz wzmacniacz słuchawkowy z DAC Taga Harmony THDA-500T (czytaj TUTAJ).
6. Myślę, że w międzyczasie opiszę nowy polski przewód zasilający manufaktury z Bydgoszczy. Będzie to Vein Audio Indigo (zapowiedź TUTAJ).7. Jutro, najdalej pojutrze mam otrzymać do testów najnowszy wzmacniacz zintegrowany i DAC japońskiej firmy Pioneer. To zachwycający urodą Pioneer A-70 DA. Przy czym jest to na tyle premierowy produkt, że nie ma go jeszcze na polskiej stronie dystrybutora DSV z Gdyni. Jest za to na europejskiej TUTAJ.


8. Taki jest plan, a jakie będzie jego wykonanie - czas pokaże. Będę się starać wszystko solidnie odsłuchać i opisać. Być może, jak co miesiąc, jakiś sprzęt wpadnie ponadplanowo.

Zapraszam do lektury Stereo i Kolorowo w grudniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację