Polpak

środa, 29 kwietnia 2020

Zasilacze iFi iPower X oraz iFi iPower - zapowiedź testu


iFi Power X oraz jego wewnętrzne komponenty (zdjęcia ze strony iFi Audio)


Warszawski dystrybutor marki iFi Audio - Audiomagic.pl - wkrótce po przesyłce do mnie zestawu trzech DAC-ów iFi Audio, dosłał mi również na testy dwa ciekawe zasilacze iFi Audio, które z powodzeniem mogą być z nimi używane (i nie tylko z nimi!). Te trzy DAC-i to: przenośny, bateryjny iFi hip-dac i dwa nabiurkowe iFi ZEN DAC oraz iFi ZEN Blue (czytaj zapowiedź testów TUTAJ). Zaś owe dwa zasilacze to: najnowszy, premierowy iFi iPower X (zobacz TUTAJ) oraz nieco starszy, acz wciąż przebojowy - iFi iPower (zobacz TUTAJ).

Oba zasilacze będę używać w różnych połączeniach z trzema DAC-ami iFi Audio. Zasilacze te mają dołączonych mnóstwo kabelków, przejściówek, końcówek, adapterów, etc. Można je chyba używać "ze wszystkim". To bardzo uniwersalne i pożyteczne dla prądu urządzenia. Wiem, o czym piszę, bo już nie raz testowałem na Stereo i Kolorowo zasilacze iFi Audio...

* * *
3 komentarze:

 1. Witam,
  w opisie ifi iPowerX jest informacja o różnych napięciach wyjściowych, od 5V przez 9V, 12V na 15V skończywszy.
  Czy zasilacz jest uniwersalny i samo możemy wybrać (jeśli tak to jak?) napięcie wyjściowe czy też produkowany jest w różnych wersjach i przy zakupie trzeba się zdecydować na konkretny model z fabrycznie ustawionym napięciem?

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należy wybrać jeden zasilacz z odpowiednim napięciem - ale dla pewności proszę napisać do dystrybutora Audiomagic.pl

   Usuń
 2. Witam. Będę wdzięczny jeśli pochyli się Pan nad kwestią przewodów DC wychodzących z tych zasilaczy. Jaki materiał przewodnika , jakie AWG, czy dwużyłowy czy koncentryczny.

  OdpowiedzUsuń

Komentarz będzie oczekiwać na moderację