RMS

MIP

Polpak

piątek, 1 sierpnia 2014

Plan recenzji - sierpień 2014 r.

Sierpień to miesiąc stricte wakacyjny, więc i redakcja "Stereo i Kolorowo - Underground" będzie trochę wypoczywać. W związku z powyższym, testów publikować będzie mniej. Plan zaś wygląda następująco:

1. Na ukończeniu jest już test dwóch przedwzmacniaczy gramofonowych Clearaudio Headphone Phono Nano V2 i Phono Smart V2. Bardzo przyjemne maluchy.2. Następnie zabiorę się za opis gramofonu Kuzma Stabi S, który dopiero co przyjechał do mnie. Wyposażony jest w ramię Rega RB250 oraz wkładkę Dynavector DV-10X5. Testuję ten zestaw wraz z całkowicie nowym przedwzmacniaczem gramofonowym skonstruowanym na zamówienie  oraz z listwą sieciową Furutech i przewodem zasilającym tejże firmy.

3. Potem zajmę się, anonsowanym już wcześniej, przetwornikiem cyfrowo-analogowym NuForce DAC-80. DAC ten ma regulację wzmocnienia.4. Mam nadzieję, że w sierpniu przyjadą do mnie monitory Guru Junior, bo wraz z nimi planuję testować podstawy do kolumn Rogoz-Audio 4QB80.5. Być może w sierpniu zabiorę się za test nowych kolumn Studio 16 Hertz wraz z firmowym sprzętem tego tyskiego producenta.
6. Oczywiście, nie obędzie się bez odsłuchów i opisów różnych płyt - w tym i winylowych.Taki jest plan minimum, a co będzie w rzeczywistości - czas pokaże. Zapraszam do lektury!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację