Polpak

poniedziałek, 1 września 2014

Plan recenzji - wrzesień 2014 r.

We wrześniu mam następujący plan recenzji i opisów sprzętu audio hi-fi.

1. Jako pierwszą pragnę opisać wkładkę gramofonową Nagaoka MP-110, która jest nazywana przez producenta wkładką typu MP, czyli Moving Permalloy. Bo to z substancji Permalloy wykonany jest magnes wkładki - to stop żelaza i niklu z domieszką metali rzadkich: kobaltu i samaru.2. W następnej kolejności mam zamiar umieścić test estetycznych kolumn Taga Harmony Coral F-120, które kosztują mniej niż 6 000 PLN.
3. Potem przygotowuję obszerną recenzję wybornego zestawu wzmacniacz lampowy Cayin A-55 TP i kolumny podstawkowe Studio 16 Hertz Canto Grand (zapowiedź TUTAJ).
4. W międzyczasie chciałbym opisać słuchawki Final Audio Design Pandora Hope IV, na których słucham muzyki już od ponad tygodnia.5. We wrześniu planuję także recenzować zestaw przewodów audio mniej znanych w Polsce - to seria Xindak Silver (zapowiedź TUTAJ).6. Pod koniec miesiąca spodziewam się dostawy z bydgoskiego Elektropunktu - będzie to wzmacniacz lampowy Ming Da, model Ming Da MC88-C albo Ming Da MC368-B5.7. Pod sam koniec września spodziewam się nowości pochodzących od dystrybutora Moje Audio z Wrocławia. Będą to DAC i przetwornik cyfrowo-analogowy Hegel HD12, a także nowe w Polsce akcesoria zasilające brytyjskiej marki ISOL-8. Najprawdopodobniej będzie to listwa zasilająca ISOL-8 PowerLine. Moje Audio zaanonsowało również przesyłkę iFi Audio iDSD Micro.


8. Oczywiście przygotowuję także kilka recenzji płyt winylowych oraz CD. Będą one pochodzić z polskiego oddziału Naim Label, bielsko-bialskeigo Vinyl Goldmine oraz z Warner Music Polska.

9. Taki jest plan minimum, a co konkretne przyniesie wrzesień - zobaczymy. Zapraszam do lektury "Stereo i Kolorowo - Underground"!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację