Polpak

piątek, 2 września 2016

Wzmacniacz słuchawkowy Musical Fidelity MX-HPA - zapowiedź testu

Wczoraj wspomniałem jedynie o nowym sprzęcie, jaki pojawił się w Stereo i Kolorowo, a dziś go zapowiadam z należnym szacunkiem. Otóż niedawno dotarł do mnie nowy wzmacniacz słuchawkowy Musical Fidelity MX-HPA (zobacz TUTAJ). MX-HPA to już ostatni model serii Musical Fidelity MX, jaki opisuję - wcześniej były to przetwornik cyfrowo-analogowy MX-DAC oraz przedwzmacniacz gramofonowy MX-VYNL (ten ostatni pozostał już u mnie na stałe).

MX-HPA zbudowany został w zbalansowanej klasie A. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami dźwięku: zniekształceniami na poziomie 0.005 %, stosunkiem sygnału do szumu lepszym od większości przetworników DAC na rynku - 120 dB oraz ciągłą mocą na poziomie bliskim 2 W z możliwością chwilowego obciążenia nawet do 10 W. MX-HPA posiada dwa tryby wzmocnienia: LOW dla słuchawek o impedancji niższej niż 200 Ohm oraz HIGH, kiedy poziom impedancji przekracza tę wartość.

Wzmacniacz Musical Fidelity będę testować przede wszystkim z dwoma parami słuchawek: HiFiMan HE-560 oraz Blue Mo-Fi. Zapraszam do lektury testu za kilkanaście dni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację