Polpak

czwartek, 13 kwietnia 2017

Zestaw stereo 2.1 Pioneer FS-W50 FAYOLA - zapowiedź testu

Dziś przyszła kolej na zapowiedź ciekawego systemu 2.1 Pioneer FS-W50 FAYOLA (zobacz TUTAJ).

Wiele osób poszukuje stereofonicznego systemu audio hi-fi, który byłby domowym centrum rozrywki (muzyki), scalałby kilka rożnych urządzeń (TV, odtwarzacz CD, smartfony i tablety z łącznością Bluetooth, itp.), obsługiwałoby serwisy streamingowe (Tidal, Spotify, Deezer), miał wbudowaną łączność WiFi, Bluetooth, posiadał funkcję Multiroom, a także aby w pełni współpracował z najnowszymi telewizorami poprzez wydajne łącza HDMI. I do tego, oczywiście, sprzęt taki powinien jeszcze dobrze grać i mieć ultranowoczesny design. Takim "czymś" jest właśnie zestaw stereo 2.0 Pioneer FS-W40 (zobacz TUTAJ). Dodatkowo system ten wyposażony jest w dwie aktywne kolumny bezprzewodowe o kompaktowych rozmiarach.

Dystrybutor DSV Sp. z o.o. razem z zestawem Pioneer FS-W40 (składającego się z jednostki centralnej i dwóch głośników aktywnych Bluetooth) dostarczył mi w komplecie subwoofer aktywny Pioneer FS-SW40. Całość składa się na system 2 + 1 (stereo i subwoofer) o symbolu Pioneer FS-W50 (zobacz TUTAJ). Uzupełnieniem może być kolejny element, pracujący w systemie tzw. multiroom. To głośnik bezprzewodowy Pioneer MRX-3 lub MRX-5 (zobacz TUTAJ).

Kilka słów od producenta: "Pioneer FS-W40 oferuje wysokiej jakości brzmienie źródeł muzycznych i filmowych wraz z wyrafinowanym wzornictwem. Płaska jednostka główna z aluminiowym wykończeniem oraz dwa głośniki bezprzewodowe umożliwiają różnorodność wariantów instalacyjnych: głośnik można instalować wszędzie tam, gdzie w pobliżu znajduje się gniazdko elektryczne. Dzięki dodatkowym głośnikom FS-S40 i subwooferom FS-SW40, które można dokupić oddzielnie, możesz stopniowo rozbudować system do pełnej konfiguracji przestrzennej. Odtwarzanie muzyki nie wymaga żadnych dodatkowych elementów: dzięki wbudowanemu, wysokiej jakości, dwupasmowemu modułowi WiFi, FS-W40 umożliwia szybki i łatwy dostęp do różnych usług transmisji strumieniowych audio, zbiorów muzycznych na lokalnych dyskach twardych i do wszechświata internetowych stacji radiowych. Bluetooth, AirPlay i Wbudowany Chromecast umożliwiają połączenie z tabletem lub smartfonem i możliwość korzystania z aplikacji muzycznych na nich gwarantując optymalne połączenie z systemem. Dostęp zasobów muzycznych nigdy nie był tak łatwy. Bez względu na to gdzie i w jaki sposób zapisana jest muzyka, można wygodnie i szybko zarządzać swoimi zasobami muzycznymi - z tym systemem przyjemność słuchania jest dosłownie na skinienie palcem.

Dzięki FireConnect ™ można nawet rozpowszechniać ulubione utwory w całym domu: można stworzyć sieć multi-room z urządzeniami FireConnect ™ firmy Pioneer lub innych producentów i używać podłączone źródła niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz - lub zsynchronizować je w wielu pomieszczeniach. Dźwięk z telewizora również jest obsługiwany dzięki interfejsowi HDMI, w który FS-W40 jest wyposażony. Nie tylko przekazuje sygnały obrazu ultra-HD do telewizora, ale również może odtwarzać dźwięk z telewizora poprzez głośniki systemu".
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację