Polpak

Polpak

poniedziałek, 1 stycznia 2018

Plan recenzji - styczeń 2018 r.

Do Siego Roku 2018! (na zdjęciu reklama Uher z 1977 roku)

No i przyszedł Nowy Rok. Z tej okazji wszystkim Czytelnikom życzę "Do Siego Roku 2018"! Zaś plan styczniowych zapowiedzi na Stereo i Kolorowo przedstawia się następująco.

1. Na pierwszy ogień idzie polski zestaw R e s o n u s (pisownia oryginalna) składający się z kolumn podstawkowych Studio, wzmacniacza zintegrowanego Altus oraz przetwornika cyfrowo-analogowego Dictum (zobacz zapowiedź TUTAJ). Początkowo test miał ukazać się w grudniu, ale nawał pracy nie pozwolił mi na to. Może i lepiej, że ów test się przeciągnął, albowiem miałem możność głębiej wsłuchać się w zestaw Resonus, a ten - zapewniam, dysponuje fantastycznym brzmieniem.
2. Zaraz potem opublikuję test kapitalnych "podłogowych monitorów" Klipsch Heresy III Special Edition (czytaj anons TUTAJ). Te wysoko-efektywne (99 dB) kolumny zostały stworzone z okazji 70-lecia firmy Klipsch. Wymarzone skrzynki "pod lampę".3. W kolejce czekają dwie pary słuchawek młodej polskiej firmy Audictus. To modele Creator i Dreamer (zobacz TUTAJ). Chciałbym je zrecenzować osobno, ale być może będę musiał je opisać razem (czyli w jednym teście). Czas pokaże.
4. W styczniu zaplanowałem też test nowego sieciowego amplitunera stereo Pioneer SX-N30AE (zobacz zapowiedź TUTAJ). Przyjechał do mnie zaraz po Świętach. Bardzo przyjazny i funkcjonalny sprzęt za więcej niż rozsądne pieniądze.
5. W związku z tym, że w styczniu tradycyjnie planuję dwutygodniowy wyjazd do ciepłych krajów, przez ostatnie dwa tygodnie stycznia nie będzie żadnych wpisów na blogu. Na wakacje mam zamiar zabrać ze dwie pary słuchawek do testów i jakiś ciekawy odtwarzacz przenośny, ale jeszcze nie wiem co to konkretnie będzie. Dam znać w odpowiednim czasie.

Zapraszam do styczniowej lektury Stereo i Kolorowo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację