Polpak

poniedziałek, 1 października 2018

Plan recenzji - październik 2018 r.

Głośniki Tannoy serii Legacy w jesiennym anturażu


Lato minęło, przyszła jesień - słońce wcześniej zachodzi, więc wieczór wcześniej się zaczyna. A to najlepszy czas na odsłuchy muzyki. Czyli dla audiofila jesień to najbardziej wymarzona pora roku!

Plan testów na październik przedstawia się następująco:

1. Jako pierwszy opisany zostanie zestaw Audio-gd: przedwzmacniacz/DAC oraz końcówka mocy - Audio-gd R-28 i Audio-gd A1 (zobacz zapowiedź TUTAJ). Świetny sprzęt w cenie poniżej 10 000 PLN.
2. Zaraz potem chciałbym zrecenzować nietypowe szkockie kolumny podłogowe Tannoy Legacy Cheviot (zobacz anons testu TUTAJ). Jestem nimi autentycznie zauroczony...
3. W kolejce czeka niewielki wzmacniacz lampowy rodem z Włoch. To najnowszy Synthesis Soprano (czytaj TUTAJ). Fajny lampowiec na start i nie tylko.
4. W połowie października będę chciał pochylić się nad mało znanymi (w Polsce) kolumnami podłogowymi System Audio Legend 40 (zobacz TUTAJ). To produkt duński zaprojektowany i skonstruowany przez pana Ole Witthøfta. Co ciekawe, modele Legend 40 pomimo że pasywne mogą być w każdej chwili przebudowane na aktywne.5. Oczekuję na dostawę ultra-ciekawych monitorów. Tym razem będą to włoskie Mauro Clementi M12A (zobacz TUTAJ i TUTAJ), czyli monitory, które premierę miały w 2018 roku. Zbudowane zostały w oparciu o kultowe głośniki japońskiego Fostexa.6. W październiku będę chciał także opisać nowe kolumny podłogowe czesko-włoskiego Xaviana, spodziewam się dostawy ciekawych interkonektów XLR, japońskiego wzmacniacza i jeszcze kilku rzeczy, które zapowiem w momencie kiedy już do mnie fizycznie dojadą. Nie zabraknie także sprzętu z segmentu audio-vintage. Zapraszam do jesiennej lektury Stereo i Kolorowo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację