MIP Sp. z o.o.

Polpak

czwartek, 12 września 2013

Słuchawki Marshall Major Black - wkrótce recenzja


Dzień dobry,

Z przyjemnością zawiadamiam, że niebawem na łamach audio-bloga pojawi się recenzja słuchawek Marshall Black Major. Będę je przyłączał do wzmacniacza słuchawkowego Musical Fidelity X-Can v.3 wraz z dedykowanym zasilaczem ULPS firmy Tomanek (test TU), a także do przenośnego sprzętu Apple takiego jak iPad 3 oraz iPhone 5.

Nie muszę dodawać, że Marshall to kultowa brytyjska marka, która głównie kojarzy się z profesjonalnymi wzmacniaczami scenicznymi zbudowanymi w technologii lampowej, których to firma ma w ofercie kilkadziesiąt i są używane przez wielu znanych muzyków. Oprócz tego, Marshall to także producent słuchawek - w tym celu stworzono kilka lat temu osobny dział: Marshall Headphones.
Zdjęcia ze strony Marshall HeadphonesMarshall Major Black to są ładne słuchawki, luksusowo wykończone

Electronic Star
Test słuchawek Marshall Major Black to także zapowiedź współpracy Stereo i Kolorowo z electronic star.pl, gigantycznym niemieckim dystrybutorem i sklepem internetowym wielu uznanych marek z segmentu elektroniki profesjonalnej oraz użytkowej. Można tu nabyć przede wszystkim sceniczny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, urządzenia dla DJ-ów, a także wiele instrumentów muzycznych, etc. Electronic Star jest przedstawicielem około 100 marek! Oferuje także sprzęt dla melomanów, czyli wspomniane słuchawki Marshall i inne, zestawy hi-fi - w tym budżetową, ale ciekawą markę Auna, urządzenia przenośne, okablowanie, etc.

Warto podkreślić, że Electronic Star jest umiejscowiony w Berlinie, w Niemczech, a sieć jego dystrybucji obejmuje 11 europejskich państw, włączając w to (od niedawna) Polskę.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarz będzie oczekiwać na moderację

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...