Polpak

piątek, 19 grudnia 2014

Olasonic Nanocompo Nano-UA1, wzmacniacz zintegrowany z DAC - zapowiedź testu

Wczoraj przyjechał do mnie premierowy w Polsce sprzęt. To Olasonic Nanocompo Nano-UA1 produkowany przez japońską firmę Towa Electronics Co., Ltd. z Tokio. Nano UA-1 ma niewielkie wymiary (14,9 x 3,3 x 14,9 cm) i małą masę (890 gram), trudno więc uwierzyć, iż jest to pełnoprawny wzmacniacz zintegrowany ze specjalnym układem SCDS (Super Charged Drive System) z wbudowanym DACiem (wejście koaksjalne - 24 bit/192 kHz, USB -  24 bit/96 kHz) oraz wzmacniaczem słuchawkowym. Do Nano UA-1 można przyłączyć trzy źródła cyfrowe (wejście USB i dwa S/PDIF - optyczne i elektryczne) oraz jedno analogowe (mini jack). Urządzenie wyposażone jest w komponenty wysokiej klasy, pochodzące od renomowanych producentów. Wykonanie stoi na najwyższym poziomie, to przedział premium, Obudowa wykonana jest z białego, satynowego aluminium, wycięta na super precyzyjnych obrabiarkach numerycznych CNC. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania o bardzo rozbudowanych funkcjach.

Seria Nanocompo obejmuje także konwerter cyfrowo-analogowy i wzmacniacz słuchawkowy Nano D-1 oraz transport CD Nano CD-1. Olasonic wytwarza także głośniki USB - o symbolu TW-S7.

Polskim dystrybutorem marki Olasonic jest firma Fonnex z podwarszawskiego Nadarzyna, dobrze znana już polskim melomanom ze słuchawek Final Audio Design.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację