Polpak

środa, 1 kwietnia 2015

Plan recenzji - kwiecień 2015 r.

1. Jako pierwszy ukaże się test słuchawek magnetoplanarnych Audeze LCD-3, które przyłączałem po kolei do kilku wzmacniaczy słuchawkowych: Audio-gd NFB-28, Musical Fidelity X-Can v.3, Hegel H160, Cayin C6, Olasonic Nano-D1 oraz ostatnio Oppo HA-1.2. Niebawem spodziewam się dostawy następnego wzmacniacza słuchawkowego. Tym razem będzie to Burson Conductor Virtuoso, który jest także pełnoprawnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym oraz przedwzmacniaczem. Będę go więc także zestawiać z końcówką mocy Burson Timekeeper.3. Potem planuję opis niewielkiego iFi nano iDSD, który robi światową karierę i masowo podbija serca i uszy melomanów. To wzmacniacz słuchawkowy z konwerterem c/a z DSD.


4. Zaraz po Świętach Wielkanocnych mam otrzymać bardzo intrygujący wzmacniacz zintegrowany oraz wzmacniacz słuchawkowy Audio-gd Precision 1, który może okazać się sporym "blockbusterem" w świecie audio hi-fi.5. Następnie opublikuję test amerykańskiego słuchawkowego kompletu Oppo, czyli słuchawek magnetoplanarnych Oppo PM-2 wraz ze wzmacniaczem słuchawkowym Oppo HA-1. Zestaw ten anonsowałem TUTAJ kilka dni temu.6. Gdzieś w połowie kwietnia mam umówiony test, który powstanie na zamówienie dużej grupy Czytelników, którzy wciąż ślą w tej sprawie listy. Będzie to recenzja polskich kolumn głośnikowych STX. Nie wiem jeszcze jaki konkretnie otrzymam model do testu, ale będzie to najprawdopodobniej STX Neutrino FX-150 lub STX FS-300.7. Pod koniec miesiąca planuję opis kolumn podstawkowych marki Paradigm lub Triangle, które mam otrzymać od polskiego dystrybutora tych marek - firmy Polpak z Warszawy.8. W międzyczasie chciałbym napisać kilka słów o nowych płytach.

Taki jest przybliżony plan recenzji. Jest on niepełny ponieważ mam wstępnie umówionych kilka innych testów, ale w związku z niewiadomą w tej chwili dostępnością tych sprzętów w kwietniu, na razie ich nie anonsuję. Będę na bieżąco informować Czytelnika o kolejnych zapowiedziach. Zapraszam do lektury Stereo i Kolorowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację