Polpak

czwartek, 16 kwietnia 2015

iFi nano iDSD: DAC i wzmacniacz słuchawkowy - zapowiedź testu

Niniejszym zawiadamiam Czytelnika, że zgodnie z kwietniowym planem testów, otrzymałem już iFi nano iDSD. To wieloformatowy przetwornik cyfrowo-analogowy wraz z pełnoprawnym wzmacniaczem słuchawkowym. Niedawno opisywałem  jego większego brata iFi micro iDSD (czytaj test TUTAJ), który zapewniał bardzo korzystne wrażenia sensoryczne.

O iFi nano iDSD tak można przeczytać na polskiej stronie iFi Audio: "iFi nano iDSD jest pełen ‘pierwszyzn’. To najmniejszy na świecie, przenośny (tylko 163 g masy), zasilany akumulatorowo poważny DAC, który odtwarza wszystkie formaty wysokiej rozdzielczości: PCM/DSD/DXD natywnie. Przenośna forma przeczy zastosowanej technologii. Z ostatnią, przełomową technologią True Native®, opracowaną przez AMR, format muzyki pozostaje niezmieniony przez cały czas. PCM (32 bity/384 kHz), DSD (6.2 MHz) i DXD (384 kHz) z komputera czy iPhona/iPada/Androida po prostu brzmią niesamowicie, otwierając zupełnie nowy świat jakości high-endowego audio dla nowej generacji użytkowników".

iFi nano iDSD będę testować jako DAC, a także jako wzmacniacz słuchawkowy. Będę używać następujące pary słuchawek: Final Audio Design Pandora Hope VI, Audeze LCD-3, Oppo PM-2, AKG K545 oraz Denon AH-MM400. Zapraszam do lektury testu za kilkanaście dni.

2 komentarze:

  1. Jestem bardzo ciekaw, jak wypadnie nano z poważnymi słuchawkami. Sam używam z akg k172hd i przenośnie z urban ears platan. O dziwo owe urban ears grają bardzo dobrze.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam słuchawek http://www.urbanears.com/ Ale znam AKG, a to zawsze będzie dobra propozycja dla iFi. Poza tym świetne w połączeniu są magnetoplanarne Oppo i Audeze, a także dynamczne Sennheiser i Final Audio Design.

    OdpowiedzUsuń

Komentarz będzie oczekiwać na moderację