Polpak

poniedziałek, 24 lipca 2017

Przewód zasilający DC-Components Power 4 - zapowiedź testu

Kilka dni temu otrzymałem nowy przewód sieciowy do testów. To przewód o nazwie DC-Component Power 4, produkowany przez kłodzką firmę DC-Components. Przypomnę, że kilka lat temu opisywałem budżetowe kable tej firmy (zobacz TUTAJ); interkonekty RCA i sieciówkę używam do dziś.

Kilka słów od producenta o przewodzie zasilającym DC-Components Power 4: "Przewód powstał wg naszego najnowszego opracowania; ma konstrukcje wielożyłową przestrzenną, która spowodowała zwiększenie średnicy zewnętrznej kabla. Elementem przewodzącym są przewodniki z najwyższej jakości miedzi, każda z grup przewodników jest indywidualnie ekranowana i posiada konstrukcje minimalizującą negatywne wibracje. Dodatkowo użyto w kablu filtrów pasywnych eliminujących zakłócenia i negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Kabel wyposażono w modyfikowane wtyki amerykańskiej firmy Wattgate. Wszystkie elementy przewodzące zostały specjalnie wypolerowane dla uzyskania jednolitej powierzchni i zwiększenia przewodności."

Przewód sieciowy Power 4 wpiąłem pomiędzy kondycjoner Xindak PC-200V a wzmacniacz lampowy Synthesis A100 Titan i rozpocząłem odsłuchy. Zapraszam do lektury testu za kilkanaście dni, czyli już w sierpniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację