Polpak

sobota, 1 września 2012

Plan recenzji - wrzesień 2012r.

Wrzesień zapowiada się bardzo owocnie, jeśli chodzi o ilość potwierdzonych sprzętów audio-stereo do testów. Cieszę się, że coraz więcej dystrybutorów, producentów oraz salonów audio decyduje się użyczać mi urządzenia, które przecież najczęściej nie są tanie.

1. Jako pierwsze mam zamiar opisać słuchawki magnetoelektryczne HiFiMan HE-500, z którymi zapoznaję się już od ponad tygodnia. Okazały się na tyle wyborne, że zdecydowałem się wypożyczyć z gdańskiego salonu audio Premium Sound także i wzmacniacz słuchawkowy tej samej firmy.

2. I to będzie recenzja nr 2, czyli wzmacniacza słuchawkowego HiFiMan EF5 z zasilaczem HiFiMan DY-1.
3. Następnie, zamierzam wkleić opis kolumn Pylon Sapphire, który to mam już gotowy od dłuższego czasu, ale pewne względy, powiedzmy - proceduralne, nie pozwalały mi umieścić testu wcześniej niż we wrześniu. Na zdjęciu poniżej, po lewej stronie i w towarzystwie Vienna Acoustics Mozart Grand oraz Spendor A5.
4. Mam potwierdzone wypożyczenie wzmacniacza zintegrowanego Roksan Caspian M2. Bardzo jestem ciekawy jego dźwięku (TUTAJ).

(zdjęcie z Roksan Forum)

5. W dalszej kolejności zajmę się testem przetwornika cyfrowo-analogowego z USA, firmy Wyred 4 Sound  - W4S DAC-2 (TUTAJ).

(zdjęcie z StereoMojo)

6. Następnie mam w planach opisać monitory Swans. Jeszcze nie wiem, jaki to będzie model, być może M3 (TUTAJ).7. Być może, wystarczy mi czasu by zapoznać się z intrygującym zestawem odtwarzacz płyt CD i wzmacniacz zintegrowany: Rega Apollo-R i Rega Brio-R. Ładny komplecik! (TU i TUTAJ).8. Wrzesień chciałbym zakończyć testem wzmacniacza słuchawkowego na lampach 6J1 - Yaqin PH-5L (TUTAJ).9. Niewykluczone, że uda mi się opisać ciekawe interkonekty RCA Mica Transparent oraz Rhod Reference GLDAudiomica Laboratory.Oczywiście, to tylko plan - możliwe są jego modyfikacje. Liczba sprzętów może się zmniejszyć, lub, co bardziej prawdopodobne - zwiększyć.

Zapraszam serdecznie!

4 komentarze:

 1. Swans M3! Koniecznie musisz posłuchać. Dla mnie genialne konstrukcje, do dzisiaj wspominam AudioShow 2010.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo proszę o zdjęcia kolumn z pozycji na wprost, to jest bardzo proste do zrobienia, wystarczy przykucnąć.
  Same widoki górnych ścianek są mało interesujące.

  OdpowiedzUsuń
 3. Polskie Audio,
  Tak, będę się starać wypożyczyć Swansy M3. Jak tylko będę miał potwierdzenia wypożyczenia danego modelu, dam znać na audio-blogu.

  Tubaoon,
  Dzięki za radę. Muszę o razu uspokoić Kolegę, bo w głównym opisie Sappirów pojawią się ich zdjęcia także wykonane z "przykucu".

  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. I jeszcze nie pod światło, i bez lampy. Znaczy się zdjęcia ;-)

   Usuń

Komentarz będzie oczekiwać na moderację