Polpak

niedziela, 13 marca 2016

Interkonekt Perkune Audiophile Cables 2 m. - zapowiedź testu

Kilka dni temu, właściciel i konstruktor Perkune Audiophile Cables, pan Paul Goodwin, przesłał mi z Litwy swój najnowszy interkonekt RCA do odsłuchów. To łączówka Perkune Audiophile Cables z linii Audiophile o długości 2 metry (zobacz TUTAJ). Dlaczego długość przewodów wynosi akurat 2 metry? Otóż Paul ma na ten temat własną hipotezę, którą można streścić w następujący sposób.

"Długość nowego przewodu oferowana jest jako dwa metry, a to dlatego, że łączówki dwumetrowe wydają się znacznie lepsze niż interkonekty metrowe. Paul przeprowadził wiele prób z firmowymi kablami w odniesieniu do optymalnej długości kabla połączeniowego. Uznał, że dwa metry długości pozwalają usłyszeć dużo więcej muzyki". 

I tyle. Pozostaje tylko podłączyć dwumetrowy interkonekt do systemu audio hi-fi i rozpocząć odsłuchy. Póki co, wpiąłem najnowsze Perkune Audiophile Cables 2 m. pomiędzy przedwzmacniacz gramofonowy Trilogy 906 (bo równolegle właśnie przeprowadzam jego odsłuchy i testy), a wzmacniacz Audio Analogue Puccini Anniversary. Gramofon to Nottingham Analogue Horizon z wkładką MM Ortofon 2M Black. Zapraszam do lektury testu interkonektu Perkune na początku kwietnia br.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację