Polpak

Polpak

piątek, 8 września 2017

Perkune Audiophile Cables Elite Series - zapowiedź testu

Właśnie otrzymałem przesyłkę od Paula Goodwina z Wilna, konstruktora przewodów Perkune Audiophile Cables. Opisywałem już różne kable Paula, kilka z nich na co dzień używam w swym systemie audio hi-fi. Tym razem do testów dostałem najnowsze przewody z serii Elite (zobacz TUTAJ), czyli obecnie najwyższe w ofercie. Będę więc testować przewody głośnikowe, interkonekty RCA oraz jumpery głośnikowe - wszystkie z serii Elite. Co ważne, Paul rekomenduje po wyjęciu kabli z pudła nie dotykać gołymi rękoma ani wtyków, ani konektorów - najlepiej użyć bawełnianych rękawiczek. Dlatego też przewody mają wszystkie wtyki zapakowane w foliowe woreczki.

Tak Paul Goodwin pisze o swoich przewodach serii Elite: "To są pięknie brzmiące kable połączeniowe i głośnikowe, ja o nich mówię, że są przezroczyste. Oznacza to, że moje kable mają minimalną oporność i pojemność, zarówno źródła jak i wzmacniacz uzyskują czyste brzmienie, wprowadzane są nowe możliwości soniczne do systemu dźwiękowego. Czy to hi-end, czy low-end, kable "Elite" pozwalają cieszyć się dźwiękiem typu high-fidelity dostępnym w low-endowej cenie!"

Jumpery wpiąłem do podwójnych terminali głośników Living Voice Auditorium R3, interkonekty pomiędzy przedwzmacniacz gramofonowy Synthesis Roma 79DC, a wzmacniacz Pathos Classic One MKIII, do niego zaś początkowe głośniki Living Voice za pośrednictwem przewodów głośnikowych. Testy wystartowały!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację