Polpak

niedziela, 2 grudnia 2018

Kolumny podłogowe System Audio Legend 40 - zapowiedź testu
Rzutem na taśmę niniejszym  zapowiadam test kolumn podłogowych System Audio Legend 40 (zobacz TUTAJ), bo pierwotnie planowałem je do siebie ściągnąć jeszcze w październiku, a tymczasem jest już początek grudnia. Ale to nic - wreszcie są!

Wartym podkreślenia jest fakt, iż System Audio Legend 40 to produkt duński - zaprojektowany i skonstruowany przez pana Ole Witthøfta. Co ciekawe, model Legend 40 pomimo że pasywny, to może być w każdej chwili przebudowany na aktywny (do mnie dotarła wersja pasywna). Aktualnie w calej Skandynawii odbywa się tour z nową seria Legend. Ole Witthøft wraz z Henrikiem Høxbro (drugi konstruktor System Audio) wizytuja salony w Danii, Szwecji i Norwegii prezentujac mozliwosci serii Legend, takze w opcji aktywnej.

Jak można przeczytać na firmowej stronie: "SA legend 40 (oryginalnie "Legend" producent pisze z małej litery, czyli właśnie "legend") brzmi jak o wiele większy głośnik i prezentuje każdy gatunek muzyczny z energią i muzykalnością. Dźwięk jest duży i bogaty. Rytm jest dokładny i łatwo można śledzić przepływ muzyki. legend 40 zapewnia prawdziwe i autentyczne wrażenia muzyczne, a nasze wymagania dotyczące dźwięku są widoczne wszędzie w głośniku. Nie znajdziesz drugiego takiego głośnika niskotonowego jak ten w legend 40. To on jest główną przyczyną niesamowicie dużego dźwięku kolumny. Membrana może poruszać się o 40% więcej niż w normalnym przetworniku, a to przekłada się na głębsze basy i bogatszy dźwięk niż z innych głośników tego samego rozmiaru. Membrana wykonana jest z włókna węglowego. Lekki materiał sprawia, że ​​dźwięk jest wyraźniejszy i bardziej żywy, a Ty masz wyraźne poczucie bycia blisko muzyki. SA legend 40 to naprawdę wytrzymały głośnik, który z łatwością poradzi sobie z głośną muzyką przez wiele godzin. Głośnik wysokotonowy w SA legend 40 jest nowo opracowany z opatentowaną soczewką akustyczną DTX. Oznacza to, że dźwięk wypełni cały pokój. Nie musisz siedzieć w określonym miejscu, aby uzyskać najlepsze wrażenia dźwiękowe. Niezwykle lekka membrana sprawia, że ​​dźwięk jest delikatny i dopracowany, dzięki czemu nigdy nie przegapisz magii muzyki". Koniec cytatu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację