Polpak

niedziela, 30 grudnia 2018

Wzmacniacz/odtwarzacz sieciowy iEAST StreamAmp AM160 - zapowiedź testu
Jeszcze w starym roku zapowiadam kolejną nowość, którą otrzymałem do testów od warszawskiego dystrybutora MIP Sp. z o.o. Tym razem anonsuję ciekawy sprzęt, który trudno nazwać jednym słowem, albowiem łączy w sobie kilka różnych funkcji. Tym sprzętem jest iEAST StreamAmp AM160 (zobacz TUTAJ). Producent określa go jako "bezprzewodowy wzmacniacz i streamer stereo multi-room". Wewnętrzny wzmacniacz to klasa D o mocy 2 x 80 Wat. Urządzenie może streamować (przewodowo lub bezprzewodowo) w zasadzie w dowolny sposób wykorzystując wiele źródeł, uwzględniając w to takie serwisy i protokoły jak Tidal, Deezer, AirPlay, Spotify, Qobuz, DLNA i wiele innych. Do AM160 wystarczy podłączyć parę kolumn spiąć urządzenie np. ze smarfonem - i można na nim grać całą muzykę świata!

Kilka słów od producenta: "iEAST AM160 to bezprzewodowy wzmacniacz stereo multi room. Potężny wzmacniacz cyfrowy WiFi zapewnia niesamowite brzmienie w każdym pomieszczeniu. Łącząc się z pasywnymi głośnikami o odpowiedniej mocy, iEAST StreamAmp AM160 zmienia tradycyjny system audio w bezprzewodowy, co pozwala na łatwiejsze sterowanie bezprzewodowym systemem audio. iEAST StreamAmp AM160 nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej o łączności bezprzewodowej. Podłącz urządzenie iEAST StreamAmp AM160 do pasywnych głośników w pomieszczeniu, w którym chcesz słuchać muzyki, połącz się z domową siecią WiFi za pomocą aplikacji iEAST Play postępując zgodnie z prostymi komunikatami na ekranie oraz głosowymi. Już po kilku minutach będziesz odtwarzał swoją ulubioną muzykę". Koniec cytatu.

Rzeczywiście, aplikacja systemu na np. iPada przebiega błyskawicznie, łączenie jest bezproblemowe, zaś sama apka iEAST - łatwa i przyjemna w obsłudze. Tidal "śmiga" jak szalony. A jak AM160 gra? Zapraszam do lektury recenzji za kilkanaście dni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację