Polpak

wtorek, 1 stycznia 2019

Plan recenzji - styczeń 2019 r.

Muzykalnego Nowego Roku 2019 życzy Stereo i Kolorowo!


Redakcja Stereo i Kolorowo na styczeń planuje następujące testy oraz aktywności:

1. Mam już gotowy test premierowych duńskich głośników System Audio Legend 40 (zobacz zapowiedź TUTAJ). Publikację planuję na samym początku stycznia.
2. Zaraz potem chciałbym zrecenzować włoski wzmacniacz lampowy Unison Research Simply Italy (zobacz TUTAJ). Oj, jak ten wzmacniacz czaruje nieprzeciętną muzykalnością!
3. Równolegle testuję polskie interkonenty analogowe M&B Audio Cable Diamond 1 m. na bulletach Eichmanna (zobacz TUTAJ). To przewody ze srebra z domieszką złota.
4. Gdzieś w połowie stycznia opublikuję test przenośnego (lub nabiurkowego, jak kto woli) wzmacniacza lampowego Woo Audio WA8 Eclipse (czytaj zapowiedź TUTAJ). To nie tylko wzmacniacz, ale także pełnowartościowy DAC USB.
5. W styczniu będę testować także słuchawki MrSpeakers Aeon Flow typu zamkniętego (zobacz TUTAJ). Zabiorę je na dłuższy zimowy urlop w ciepłych krajach.
6. Jako że na przełomie stycznia i lutego planuję dwutygodniowy urlop, nie wiem czy wszystko, co mam u siebie przygotowane na testy, zdążę zrecenzować w tym miesiącu. Myślę, że dużą część sprzętu będę musiał przerzucić na luty. Ale na pewno w styczniu zajmę się także pewnym kultowym magnetofonem kasetowym Nakamichi...7. Ponadto w kolejce czeka m.in. najnowszy zestaw S.M.S.L.: M8A, SAP12 i P2, czyli DAC, wzmacniacz słuchawkowy i zasilacz liniowy (zobacz TUTAJ), odtwarzacz sieciowy i wzmacniacz cyfrowy iEAST StreamAmp AM160 (zobacz TUTAJ) oraz DAC/wzmacniacz słuchawkowy NuPrime DAC-10H (zobacz TUTAJ).


8. Dodatkowo w styczniu mają do mnie przyjechać nowe wzmacniacze lampowe Cayin i Haiku-Audio, para ciekawych słuchawek oraz premierowy odtwarzacz sieciowy Lumin. Zobaczę co z tych rzeczy uda mi się zapowiedzieć, a co zrecenzować. Niczego nie obiecuję, ale oczywiście serdecznie zapraszam do lektury Stereo i Kolorowo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację