Polpak

sobota, 12 stycznia 2019

Słuchawki Soundmagic Vento P55 v.3 - zapowiedź testu

 


Jeszcze w grudniu, tuż przed Świętami, przyjechały do mnie najnowsze słuchawki SoundMAGIC Vento P55 v.3 (zobacz TUTAJ). Nigdy nie opisywałem słuchawek dalekowschodniej firmy SoundMAGIC (pisownia oryginalna), czas więc to zmienić - tym bardziej, że model Vento P55 v.3 wciąż i wciąż zbiera kolejne nagrody. Tytułowa para słuchawek jest już trzecią wersją pierwotnej. SoundMAGIC nieustannie udoskonala i rozwija swoje produkty interaktywnie w porozumieniu z ich użytkownikami. Bierze pod uwagę opinie użytkowników, z którymi komunikuje się na blogach i forach. Bardzo nowoczesna forma odpowiadająca na potrzeby głównie młodych ludzi, bo to oni są przecież adresatami słuchawek marki. Tym bardziej, że produkty SoundMAGIC oferują znakomity dźwięk oraz solidne wykonanie w bardzo przystępnych cenach.

Dane techniczne
- Przetwornik: 40 mm dynamiczny z NdFeB
- Częstotliwość: 15 Hz - 22 000 Hz
- Impedancja: 35 Ω
- Czułość: 110 dB
- Kabel: 1,2 m x 2 szt.
- Wtyk: 3,5 mm kątowy
- Masa: 285 g

O samej SoundMAGIC można przeczytać: "Firma SoundMAGIC w świecie słuchawek jest jednym z najmłodszych producentów. SoundMAGIC Technology Development Co Ltd., bo tak brzmi jej pełna nazwa, została założona we wrześniu 2005 roku i praktycznie od samego początku swojej działalności stara się kształtować trendy w tej części rynku audio. Założyciel firmy – Mr. Tony Yun od wielu lat znany jest jako pasjonat dźwięku. Zdobytą podczas studiów oraz pracy w wielu dużych firmach wiedzę, zamienił najpierw w pasję, a następnie jako założyciel SoundMAGIC – firmę, która projektuje i wytwarza doskonałe i znane na całym świecie słuchawki.

Od samego początki istnienia SoundMAGIC stara się wyraźnie zaznaczyć swoją pozycję w świecie audio. Wprowadza na rynek wysokiej jakości produkty w bardzo korzystnych cenach. Firma została bardzo szybko zauważona przez innych producentów. Aktualnie współpracuje z innymi producentami m.in. z firmami: Beyerdynamic i Samsung.

W Polsce, pierwsze egzemplarze słuchawek SoundMAGIC, pojawiły się w 2008 roku. Na zagranicznych forach zrobiło się o nich natychmiast bardzo głośno. Zaprezentowane modele słuchawek, przy znacznie niższej cenie, oferowały jakość, która dorównywała produktom największych potentatów w branży audio. Wobec takiej informacji nie można było przejść obojętnie. Powstał prywatny import słuchawek SoundMAGIC, a po bardzo optymistycznych recenzjach na polskich forach okazało się, iż powstaje duże zapotrzebowanie na te produkty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma MIP, stając się Dystrybutorem marki, wprowadziła je oficjalnie do naszego kraju. Obecnie producent oferuje całkiem spory ich asortyment. Produkty z charakterystycznym logo firmy – ze względu na trwałość i jakość oraz bardzo korzystny stosunek jakości do ceny – zdobywają coraz większe grono wielbicieli". Koniec cytatu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację