Polpak

niedziela, 10 lutego 2019

Słuchawki bezprzewodowe Pioneer S9 NC (SE-MS9BN) - zapowiedź testuRazem ze słuchawkami profesjonalnymi Pioneer HDJ-X10 (czytaj TUTAJ zapowiedź testu) dotarły do mnie także najnowsze bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów Pioneer S9 NC (zobacz TUTAJ, znane też pod symbolem SE-MS9BN). Nowe Pioneer S9 to bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów dodatkowo zoptymalizowane pod kątem asystenta głosowego Google. S9 zawierają 40-milimetrowe (1.57-calowe) przetworniki, które umożliwiają odtwarzanie dźwięku Hi-Res. Słuchawki obsługują Qualcomm aptX HD. Przyciski i mikrofon na obudowie słuchawek umożliwiają łatwą regulację głośności, pomijanie utworów i odbieranie połączeń. S9 ma także funkcję NFC do natychmiastowego parowania urządzeń. Maksymalna czas pracy na baterii trwa do 27 godzin (!).

Warto podkreślić, iż dzięki asystentowi głosowemu Google można prowadzić rozmowy w dowolnym miejscu i łatwo uzyskać dostęp do najlepszych usług Google, od Muzyki Google Play po Mapy Google. Jak podaje producent: "Można cieszyć się rozrywką, pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi, uzyskiwać informacje i zarządzać całym dniem bez patrzenia na telefon. Duże, 40-milimetrowe przetworniki S9 zapewniają znakomitą reprodukcję basów i szerokie pasmo przenoszenia. Po podłączeniu za pomocą dostarczonego kabla słuchawkowego do kompatybilnego odtwarzacza Hi-Res audio. Słuchawki pracują w standardzie Hi-Res Audio. Cewki typu CCAW (aluminiowy drut z miedzianą powłoką) wytwarzają czysty i dokładny dźwięk w całym spektrum - od głębokich tonów basowych po krystaliczne tony wysokie.

Oprócz kodeków aptX i AAC, S9 obsługuje kodek audio Qualcomm aptX HD, pozwalając użytkownikom cieszyć się bezprzewodowym odtwarzaniem w wysokiej jakości bez potrzeby połączenia kablowego.

S9 praktycznie całkowicie eliminują zewnętrzne szumy, które są szkodliwe dla jakości dźwięku. Aktywna technologia redukcji szumów wykrywa zewnętrzne dźwięki i generuje częstotliwości w fazie przeciwnej, aby je redukować.

Funkcja wielopunktowa umożliwia bezprzewodowe połączenie maksymalnie z dwoma smartfonami w tym samym czasie. Można rozmawiać przez jeden telefon i słuchać muzyki przez inny. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które noszą przy sobie zarówno telefon służbowy i prywatny". Koniec cytatu.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację