RMS

MIP

Polpak

środa, 9 lutego 2022

FOS-5AS Ambipad, stolik audio - zapowiedź testu


Tuż przed moim wyjazdem na urlop w styczniu kurier dostarczył do mnie przesyłkę w postaci dużej drewnianej skrzyni. Zawierała ona stolik audio FOS-5AS Ambipad (zobacz TUTAJ). Nie zdążyłem wówczas umieścić stosownego anonsu na Stereo i Kolorowo o tym fakcie, czynię to dopiero dzisiaj.

Stolik jest wytwarzany przez polskiego producenta z Białegostoku - firmę FOS / FreeOutSound. Asortyment stolików audio FOS i innych akcesoriów antywibracyjnych jest doprawdy imponujący - przedsiębiorstwo może pochwalić się wyjątkowo rozbudowanym katalogiem (zobacz TUTAJ). Stolik FOS-5AS Ambipad pochodzi z serii ekonomicznej AS i jest dostępny w kilku wersjach - 2, 3 lub 4 poziomowej (co innymi słowy oznacza liczbę blatów) oraz w wielu wykończeniach kolorystycznych. Do mnie dojechała wersja z dwoma półkami, w białym wykończeniu forniru i z czarnymi intarsjami.

Stolik FOS-5AS Ambipad ma zainstalowane podwójne blaty z absorberami polimerowymi, dodatkowo każdy poziom izolowany jest kolcami stalowymi, regulowanymi z podkładkami. Muszę przyznać, że mebel ów prezentuje się wyjątkowo zacnie.

Dostawa do domuStolik jest dostarczany w kilku elementach, które należy poskładać


Kolce i stosowne podstawki / talerzyki (wszystko x 8)


Estetyczne i solidne wykonanie 


Jeszcze tylko wkręcę kolce i stolik będzie gotowy do użycia

Gniazdo mocowania śrub kolców

Dolna podstawa ustawiona już na kolcach, teraz zajmę się górną częścią


Stolik gotowy do użycia!

Ustawiam transport NuPrime CDT-8 Pro oraz DAC Lynx Hilo LT-USB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację