Polpak

sobota, 23 maja 2015

NuForce WDC-200, NuForce STA-200 i NuForce HA-200 - zapowiedź testu

Kilka miesięcy temu firma Optoma przejęła amerykańskie przedsiębiorstwo NuForce. Dlatego od niedawna produkty audio hi-fi tej firmy noszą nazwy Optoma, choć oferowane są pod logo NuForce. Firma-matka Optoma to duże przedsiębiorstwo koncentrujące się na wytwarzaniu rozmaitych projektorów przeznaczonych zarówno na rynek konsumencki, jak i profesjonalny. Produkuje także wiele akcesoriów związanych z segmentem wideo (ekrany, żarówki do projektorów, systemy konferencyjne, itp.). Optoma i OptomaNuForce wspólnie wchodzą w strukturę własności jeszcze większego przedsiębiorstwa, a mianowicie Coretronic Company, które główną siedzibę ma na Tajwanie.

Polskim dystrybutorem firmy OptomaNuForce jest warszawski Polpak, od którego otrzymałem set nowych premierowych urządzeń NuForce. Wczoraj przyjechały do mnie dwie paczki, które zawierały co następuje:

1. bezprzewodowy przetwornik cyfrowo-analogowy i przedwzmacniacz NuForce WDC-200 w technologii WiFi i w pełni kompatybilny z AirPlay, zasilaczem dla przedwzmacniacza może być NuForce STA-200,

2. referencyjna stereofoniczna końcówka mocy klasy A/B NuForce STA-200, zbudowana w systemie dual-mono, skonstruowana we współpracy z inżynierami z high-endowej szwajcarskiej firmy Goldmund oraz

3. wzmacniacz słuchawkowy NuForce HA-200 skonstruowany w purystycznej klasie A i topologii SE (Single Ended Design);

Jak widać, powyższy zestaw prezentuje się bardzo oryginalnie i wielce estetycznie, a nawet tajemniczo. Czas więc zaczynać testy, a te potrwają z kilka tygodni, bo ostatnio kolejka oczekujących sprzętów do recenzji i opisów narosła - i najpierw z nią muszę "uporać się".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację