Polpak

piątek, 1 maja 2015

Plan recenzji - maj 2015 r.

W maju planuję następujące aktywności:

1. Jako pierwszy opiszę mały przetwornik cyfrowo-analogowy DSD i wzmacniacz słuchawkowy iFi nano iDSD, który od czasu premiery w zeszłym roku zdążył zgarnąć mnóstwo nagród branżowych periodyków audio oraz zdobyć uznanie rzeszy melomanów.
2. Następnie zabiorę się za opis polskich kolumn podłogowych STX Φ-Neutrino FX-150, które niedawno anonsowałem TUTAJ. Z pewnością dysponują one dużym potencjałem, który zasługuje na szczególną uwagę.
3. Potem chciałbym bliżej przedstawić Czytelnikowi najnowszy produkt dalekowschodniej firmy Taga Harmony, który jest bardzo mocnym "wejściem" w świat high-fidelity. To wzmacniacz hybrydowy (lampowo-tranzystorowy) Taga Harmony HTA-2000B. Można go spokojnie postawić obok konstrukcji bardzo renomowanych (i drogich) firm hi-fi, a niejedną ten sprzęt może zawstydzić zarówno dźwiękiem, jak i wielce niebanalnym designem.
4. W kolejce z niecierpliwością czeka najnowszy gramofon Pioneer PL-30-K. Chcę go przetestować z firmowo zainstalowaną wkładką gramofonową oraz dodatkowo z wkładką Goldring 1042.
5. I to właśnie wkładka gramofonowa Goldring 1042 będzie przedmiotem kolejnego testu. Pragnę zapoznać się bliżej z tą bardzo dobrze opisywaną w Internecie wkładką typu MM.
6. W przyszłym tygodniu spodziewam się przesyłki z firmy Cinematic z Wrocławia. Ma przybyć do mnie set: przenośny wzmacniacz słuchawkowy/DAC Oppo HA-2 oraz mobilne słuchawki magnetoplanarne Oppo PM-3.

7. W międzyczasie chcę opisać najnowszy wzmacniacz słuchawkowy i DAC Burson Conductor Virtuoso, który zapowiadałem już w zeszłym tygodniu (TUTAJ).
Plan recenzji jest ambitny, ale sądzę, iż realny do realizacji. Zapraszam do lektury Stereo i Kolorowo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację