RMS

MIP

Polpak

poniedziałek, 27 listopada 2017

Słuchawki Audictus: Achiever, Dreamer i Creator - zapowiedź testu

Achiever

Creator

Dreamer (powyższe zdjęcia ze strony Audictus)


Mam dla Państwa dobrą wiadomość. W tym roku powstała kolejna (kolejna po Krüger&Matz) polska marka słuchawkowa. To Audictus (zobacz TUTAJ). Specjalnie nie piszę, "o polskich słuchawkach", a o słuchawkowej polskiej marce właśnie. Albowiem identycznie jak w przypadku Krüger&Matz, w Polsce, w Audictus opracowywane są koncepcje i projekty słuchawek, zaś te produkowane są na Dalekim Wschodzie. Tak, czy inaczej, to budujące i korzystne, że powstają nowe firmy, których celem i misją jest wytwarzanie słuchawek, Ale wracając do Audictus. Póki co, przedsiębiorstwo ma w ofercie sześć modeli słuchawek - trzy douszne i trzy nauszne. Wszystkie mieszczą się w pułapie cenowym pomiędzy 80 - 250 PLN, co nie jest przecież bez znaczenia. Demokratyczna dostępność hi-fi.

Przy pierwszym kontakcie z działem marketingu Audictus poprosiłem do testów jakiś model nauszny, ale nie wiedziałem jaki konkretnie wybrać. W rezultacie tego zamiast jednego, przyjechały aż trzy, czyli wszystkie nauszne. To modele Achiever, Dreamer i Creator z serii City Soul. Słuchawki dotarły w zeszłym tygodniu. Muszę pochwalić firmę Audictus, bowiem słuchawki kosztują poniżej 250 PLN, a wykonane są doskonale. Bardzo estetyczne opakowania, rzetelna budowa z solidnych materiałów (tworzywo ABS, aluminium i ekologiczna skóra) pierwszorzędny design i niezłe wyposażenie. Model Achiever w komplecie zawiera nawet bardzo poręczne etui transportowe. Ma też odpinany przewód słuchawkowy, zaś same słuchawki mają składaną konstrukcję. Wszystkie modele są fabrycznie wyposażane w regulatory i mikrofony przypinane na przewodzie słuchawkowym. A jak te słuchawki grają? Zapraszam do lektury testu za kilkanaście dni, czyli już w grudniu.

2 komentarze:

  1. Czekam niecierpliwie na recenzję, bo chciałbym zakupić jedne z tych słuchawek, ale niestety nie wiem które wybrać.

    OdpowiedzUsuń
  2. A myślicie, że takie https://www.oleole.pl/sluchawki,_AKG.bhtml słuchawki mogłyby się sprawdzić, czy lepiej szukać czegoś innego? Bardzo ciężko wybrać coś konkretnego, ponieważ oferta wszędzie jest dość duża, najlepsze ceny są online, ale znowu online nie sprawdzimy sobie odpowiednio jakości. Sam nie wiem, co robić.

    OdpowiedzUsuń

Komentarz będzie oczekiwać na moderację