Polpak

czwartek, 23 maja 2019

Listwa zasilająca ZiKE Labs Powerbox 4xSchuko 3m. - zapowiedź testuWiedziony potrzebą (ale także i ciekawością) nabycia nowej listwy zasilającej do testowanego sprzętu na Stereo i Kolorowo postanowiłem tym razem zamówić "coś" ze świata profesjonalnego, ale takiego by nadawało się do aplikacji w warunkach domowego systemu audio hi-fi. W sieci znalazłem  ciekawą ofertę polskiej firmy z Rzeszowa ZiKE Labs (zobacz TUTAJ), która produkuje całą masę okablowania dla profesjonalistów, czyli takiego używanego w studiach nagrań, scenicznych, mikrofonowych, stosowanych przez muzyków, realizatorów koncertów, inżynierów dźwięku, etc. 

Dlaczego akurat ZiKE Labs? Dlatego że jej produkty cechują się bardzo solidnym wykonaniem (czytaj "heavy duty") z porządnych materiałów pochodzących od renomowanych oraz cechują się wyższą estetyką niż zwykłe akcesoria profesjonalne. No i są w całości produkowane w Polsce. Ostateczny wybór padł na listwę zasilającą ZiKE Labs Powerbox (zobacz TUTAJ) z czterema gniazdami typu Schuko i z przewodem sieciowym Helukabel Titanex H07 RN-F 3x1,5 (zobacz TUTAJ) o długości 3 metry. Jak ją określa producent to: "Rozdzielacz prądowy z czterema odejściami i kablem o długości 3 metry zakończonym złączem Schuko. Obudowa skonstruowana jest ze stali, ocynkowanej przed malowaniem, co zapobiega rdzewieniu. Panel jest wykonany z aluminium, dzięki czemu możliwe jest znakowanie za pomocą grawerowania laserowego bez utraty nierdzewności. W panelu zamontowane są 4. złącza Schuko, podłączone do jednej fazy".

Dane techniczne
Gniazda/wtyki 4 x Schuko, 1 x wtyk uni-Schuko
Model gniazd/wtyków Schuko PCE 1050, wtyk uni-Schuko PCE 05622-ss
Długość przewodu  3 m.
Konstrukcja kabla 3G1,5 H07RN-F Titanex
Obciążalność prądowa 16 A
Materiał puszka stalowa, ocynkowana; panel aluminiowy; kolor czarny
Wymiary (D x S x W) 297 x 74 x 68 mm (puszka)
Dodatkowe informacje gwarancja 24 miesiące, wyprodukowano w Polsce, IP44, duża odporność mechaniczna.
1 komentarz:

  1. 4 x gniazda PCE1050 za około 10 pln szt. Wtyk podobnie. Kabelek 5,50 pln metr. Koszty = 100 pln na okrągło. Puszka - pełna profesja bez dwóch zdań - w sumie koszt 350 pln w necie. Tylko czy warto ? To jest pięknie wykonana ale jednak prosta listwa rozdzielająca. Taką ma każdy w ścianie.Ja mam. Pozdr. Marek

    OdpowiedzUsuń

Komentarz będzie oczekiwać na moderację