RMS

MIP

Polpak

środa, 1 maja 2019

Plan recenzji - maj 2019 r.W maju planuję opublikować następujące recenzje na łamach Stereo i Kolorowo (lub spodziewam się dostawy sprzętów hi-fi):

1. Jako pierwszy przygotowałem test nowych polskich głośników podstawkowych Studio 16 Hertz Canto Grand New (zobacz zapowiedź recenzji TUTAJ). Bardzo ciekawe konstrukcje.
2. Przy okazji Canto Grand New napiszę, że mam już u siebie nowe monitory Studio 16 Hertz Canto One New SE (zobacz TUTAJ wersję One New). Niebawem zapowiem je osobnym wpisem.3. Na początku maja chciałbym zająć się premierowymi słuchawkami Pioneer HDJ-X10 C (zobacz TUTAJ). To ulepszona wersja flagowych, profesjonalnych słuchawek HDJ-X10 w limitowanej wersji z włókna węglowego.
4. W kolejce oczekuje bardzo intrygujący polski przedwzmacniacz gramofonowy Audiokultura Iskra 1 (zobacz TUTAJ). Słucham na nim już od kilku tygodni i muszę przyznać, że jest to wyjątkowo dobra konstrukcja w swojej cenie i wykonaniu.
5.  W tym miesiącu zajmę się kultowymi, brytyjskimi kolumnami głośnikowymi PMC fact.8 (zobacz TUTAJ). Uprzedzając fakty, napiszę iż te głośniki od razu przypadły mi do gustu. Zaimponowały selektywnością oraz miąższością grania.
6. Niedawno przyjechał do mnie zestaw z pogranicza high-endu. To szwedzki premierowy Primare I35 Prisma oraz Primare CD35 Prisma (czytaj TUTAJ), czyli wzmacniacz zintegrowany (i DAC) oraz odtwarzacz płyt kompaktowych z zainstalowanymi bardzo rozbudowanymi funkcjami sieciowo-streamingowymi.
7. Wciąż czekam na przesyłkę nowego wzmacniacza hybrydowego Taga Harmony HTA-2500B (zobacz TUTAJ). To bardzo zaawansowana maszyna na lampach 12AX7-T PSVANE Treasure Mark II w sekcji przedwzmacniacza. Moc urządzenia wynosi 2 x 200 Wat w dual-mono.8. Najpewniej na początku maja dotrze do mnie nowy SPL Phonitor XE (zobacz TUTAJ) z Musictoolz. To bezkompromisowy wzmacniacz słuchawkowy z DAC. Najwyższy poziom dźwięku zapewnia nowatorski konwerter analogowo-cyfrowy DAC768, umożliwiający 32-bitową transmisję przy próbkowaniu PCM aż do 768 kHz, a w kodowaniu DSD, aż do poziomu DSD256.9. Ponadto w maju spodziewam się także dostawy jednego lub dwóch wzmacniaczy zintegrowanych, kilka przewodów, dużej przesyłki z Encore7 (nowy wzmacniacz lampowy Egg-Shell wraz z głośnikami), etc. Zapraszam do lektury Stereo i Kolorowo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację