Polpak

poniedziałek, 1 lipca 2019

Plan recenzji - lipiec 2019 r.

Oslo Rådhuset, czyli ratusz Oslo

Hala koncertowo-widowiskowa Oslo Spektrum - to tu byliśmy na koncercie Boba Dylana z zespołem (29.06.19). Życzyłbym każdej sali koncertowej w Polsce tak doskonałej akustyki.


Póki co, Stereo i Kolorowo nadaje jeszcze z matecznika Hegel Music Systems (choć to nie on był celem podróży), czyli z Oslo w Norwegii, ale za kilka dni wracamy już do Polski. Plan recenzji na lipiec przedstawia się następująco:

1. Jako pierwszy ukaże się test japońskich słuchawek Fostex TH909 (zobacz zapowiedź TUTAJ). Nie będzie ujawnieniem tajemnicy jeżeli napiszę, że jestem nimi zachwycony. Słucham na nich w towarzystwie świetnego wzmacniacza słuchawkowego/DACa Questyle CMA Twelve Standard Gold (opisany już pod koniec maja).2. Zaraz potem chciałbym opisać bardzo nietypową wkładkę produkowaną w Rosji - to wkładka gramofonowa MC Sensitive Sound Splash X3 (czytaj TUTAJ). Mogę jedynie napisać, że kosztuje około 4 000 PLN, ale jakością wykonania, a przede wszystkim klasą dźwięku, bije konkurencyjne konstrukcje na głowę.3. Nie jest łatwo w upalne dni testować gorący wzmacniacz lampowy, ale jeżeli jest to najnowszy Yaqin MS-90B (czytaj zapowiedź testu TUTAJ), to czyni się to z dużą przyjemnością. Albowiem jest to więcej niż fantastyczny wzmacniacz w swojej cenie!4. W lipcu opublikuję recenzję ciekawych kolumn podstawkowych adresowanych dla wzmacniaczy lampowych. To włoskie skrzynki Unison Research Mini Max (czytaj TUTAJ). Charakteryzują się wysoką skutecznością 93 dB, jak i doskonałym wykonaniem.5. W tym miesiącu planuję także test najnowszego przetwornika cyfrowo-analogowego i wzmacniacza słuchawkowego Chord Hugo TT 2 (zobacz zapowiedź testu TUTAJ). Bardzo futurystyczny i dobrze grający sprzęt!6. Tak prezentuje się plan minimum lipcowych recenzji. Być może jeszcze coś nadejdzie do recenzji - zapowiem to osobnymi postami. Zapraszam do lektury Stereo i Kolorowo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację