RMS

MIP

Polpak

środa, 1 stycznia 2020

Plan recenzji - styczeń 2020 r.

Wszystkim Czytelnikom, sympatykom, współpracownikom i przyjaciołom - Stereo i Kolorowo życzy Do Siego Roku 2020!!!


Plan recenzji na styczeń 2020 r. nie przedstawia się jakoś szczególnie bogato. A to dlatego, że w drugiej połowie stycznia wyjeżdżamy na dwutygodniowe zimowe wakacje do dalekich, ciepłych krajów. Plan testów więc opiera się głównie na tym, czego nie zdążyliśmy opisać w grudniu, być może dojedzie kilka nowych sprzętów.

1. Właśnie pracuję nad recenzją słuchawek Kennerton Magni (czytaj zapowiedź TUTAJ). To są słuchawki ręcznie produkowane w zakładzie w Sankt Petersburgu, w Rosji. Z tamtych stron nie często mamy okazję testować jakiekolwiek urządzenia hi-fi, a co dopiero słuchawki. Model Magni charakteryzuje się unikalną membraną grafenową 50 mm o wysokiej czułości i klasycznej impedancji 33 Ohm.
2. Na początku stycznia chciałbym opublikować opis interkonektów Vermouth Audio Red Velvet MK III RCA (zobacz TUTAJ). Przewody te pochodzą z Indonezji, z wyspy Bali - ostatnio wywołują dużą furorę w audiofilskim świecie, zaś wyceniane są baaardzo rozsądnie.
3. Zaraz potem planuję recenzję cyfrowego wzmacniacza S.M.S.L. A8 (czytaj TUTAJ). Został opracowany i stworzony przy współpracy z duńską firmą ICEpower. Zaimplementowany wzmacniacz wykonany jest w technologii ICEpower, a szerzej stosowana jest ona w produktach Bang&Olufsen. Ludzie - jak to dobrze gra!
4. W kolejce czeka następny sprzęt marki S.M.S.L. Tym razem to najnowszy przetwornik cyfrowo-analogowy S.M.S.L. D1 (zobacz TUTAJ) z wyższego pułapu high-fidelity. To m.in. ośmiokanałowy układ DAC ES9038PRO, zegar z trzech ultra nisko-fazowych aktywnych oscylatorów krystalicznych oraz bazujący na systemie logicznym CPLD (CPLD-EPM240T100C5N od amerykańskiej firmy ALTERA) i USB wykorzystujący XMOS drugiej generacji.
5. Myślę że w styczniu, z dużym prawdopodobieństwem, dojedzie do mnie też nowy wzmacniacz Naim, duży zestaw SPL, nowe głośniki Martin Logan, pewnie subwoofer REL, a również może wzmacniacz słuchawkowy firmy Chord. Jak tylko owe sprzęty dotrą na testy, zaanonsuje je osobnym wpisem na blogu. Zapraszam do styczniowej lektury Stereo i Kolorowo!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację