Polpak

piątek, 20 marca 2020

Subwoofer Audiovector QR SUB - zapowiedź testu
Wczoraj, razem z odtwarzaczem strumieniowym Pro-Ject Stream Box S2 (czytaj TUTAJ), z cieszyńskiego Voice Sp. z o.o. przyjechał do mnie, do Gdyni, duży karton z subwooferem Audiovector QR SUB (zobacz TUTAJ albo TUTAJ). Audiovector to renomowany duński producent, z Kopenhagi. Subwoofer QR SUB jest uzupełnieniem serii QR, gdzie można znaleźć monitory QR1 i podłogówki QR3, a także głośnik centralny QR C oraz głośniki naścienne QR Wall. Mogą wspólnie tworzyć tzw. kino domowe, mogą być stosowane osobno w systemie stereo albo jeszcze inaczej, jak kto chce.

* * *

"Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. QR SUB oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą kontrolą niskich częstotliwości.

Subwoofer QR SUB został zaprojektowany specjalnie do bardzo udanej serii głośników QR. 10-calowy głośnik niskotonowy, membrana bierna oraz mocny wzmacniacz stworzyły doskonały subwoofer, z szybkim i niskim basem. Dzięki nowoczesnej konstrukcji jest on bardzo elastyczny w instalacji, można go podłączyć do wzmacniacza lub za pośrednictwem kabla Speakon bezpośrednio do głośników. QR SUB przeznaczony jest do kina domowego lub zestawu stereo".

Dane techniczne
Pasmo przenoszenia: 22 – 180 Hz (-6 dB)
Częstotliwość zwrotnicy: regulowana, 40 – 180 Hz
Moc: 350 W
Wymiary: 38 x 35 x 38 cm (W x H x D)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację