Polpak

sobota, 1 marca 2014

Plan recenzji - marzec 2014 r.

1. Jako pierwsze opiszę dwie pary kolumn podstawkowych z Serbii - będą to modele Dayens Tizo i Dayens Grande Mini (zapowiedź TUTAJ). Monitory te mają fascynujący dźwięk - czarujący zaawansowanym brzmieniem.
2. Następnie ukaże się test polskiego wzmacniacza lampowego PhonoGraph PG60, na którym słucham muzyki z wielką przyjemnością już od dwóch tygodni.
3. Potem przewiduję przesyłkę przewodów głośnikowych i interkonektów AntiCables z bydgoskiej firmy Elektropunkt, która niedawno została polskim przedstawicielem tej amerykańskiej marki.
4. Mam uzgodnione wypożyczenie kultowego gramofonu Linn Sondek LP12 Majik wraz z przedwzmacniaczem gramofonowym szwedzkiej firmy Lejonklou od dystrybutora Stereo Stereo.
5. W marcu planuję także zapoznać się ze wzmacniaczem słuchawkowym iFi iCAN, który zbiera wszelkie możliwe nagrody branżowe audio-stereo.6. W międzyczasie chciałbym znaleźć nieco czasu dla dwóch par słuchawek Takstar, które niedawno anonsowałem TUTAJ. Będą to modele Takstar PRO 80 oraz Takstar TS-671.Taki jest plan minimum, a jak będzie w rzeczywistości - czas pokaże. Zapraszam do lektury.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację