Polpak

czwartek, 26 listopada 2020

Internonekty analogowe XLR: XLO Reference R3-2-1M - zapowiedź testuDziś dojechały do mnie interkonekty analogowe na wtykach XLR - to kanadyjsko-amerykańskie kable XLO Reference R3-2-1M (zobacz TUTAJ). Są one przedstawicielami nowej firmowej serii "Reference 3", obejmuje ona całą rodzinę przewodów audio wszelkich zastosowań. Można tu znaleźć interkonekty analogowe i cyfrowe (na różnych wtykach), przewody głośnikowe klasyczne i tzw. bi-wire, a także przewody zasilające i gramofonowe. Dana cyfra (od 1 do 10) postawiona po symbolu "R3" oznacza typ przewodu. I tak tytułowy R3-2-1M to przewód serii R3, analogowy z wtykami XLR (na co wskazuje owa cyfra "2") - i, dodatkowo, że są to odcinki 1 metrowe. Proste i logiczne, nieprawdaż?

* * *

XLO przedstawia zaktualizowaną serię Reference 3 korzystającą z firmowo obrabianych pełnych przewodników klasy laboratoryjnej o czystości 6N, oraz “quasi-losowej” geometrii typu “Field-Balanced” minimalizującej powiązane z częstotliwościami przesunięcia fazowego, pozwalając kablom

XLO pracować lepiej z większą ilością komponentów. Nikt jednak nie kupuje kabli dla ich specyfikacji technicznej, lecz po to, by uzyskać lepszy dźwięk! Seria XLO Reference 3 pozwoli Ci usłyszeć więcej i wczuć się w muzykę bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Seria Reference firmy XLO to nie wymagająca ekranowania konstrukcja do zastosowań w systemach Hi-end. Ten kabel o całkowicie nowym designie oferuje niespotykane bogactwo szczegółów, przy jednoczesnym zachowaniu spójności, bogatej tonalność i mocnym basie.

Nowa geometria nawijania Integrated Field™ z rewolucyjną technologią transmisji sygnału Wavelink™. Firmowo obrabiane przewodniki wykonane z laboratoryjnej klasy miedzi o klasie czystości 6N (czystość 99,99998%). Formułowana przez XLO™ izolacja wykonana z niefluorowanego dielektryka o ultra niskiej pojemności

Zakończone ekskluzywnymi dla XLO, precyzyjnie wytwarzanymi konektorami XLR, pokrytymi 24-karatowym złotem. Pierścień identyfikacyjny XLO™ określający kierunkowość i potwierdzający oryginalność kabla.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację