Polpak

czwartek, 14 marca 2019

Lampy elektronowe Psvane Acme 845 - zapowiedź testuPod koniec drugiej dekady lutego, gliwicki dystrybutor 4HiFi (za pośrednictwem sopockiego Premium Sound) dostarczył mi na testy premierowy wzmacniacz lampowy Line Magnetic LM-845IA  (czytaj zapowiedź testu TUTAJ) - oczywiście na lampach elektronowych 845. Przy czym wzmacniacz ten fabrycznie zaopatrzony jest w "zwykłe" lampy 845 produkowane przez zewnętrzne przedsiębiorstwo na rzecz Line Magetic. Lampy te oznaczone są w loga Line Magnetic, ale najpewniej wytwarzane są przez Shuguang, bowiem wyglądają zupełnie jak Shuguang 845-T.

Już powoli miałem kończyć recenzję wzmacniacza LM-845IA, kiedy to ustaliliśmy z przedstawicielem dystrybutora 4HiFi, że warto by było przetestować ten wzmacniacz także z nowymi lampami Psvane 845 serii Acme (zobacz TUTAJ). Wczoraj lampy do mnie przyjechały - naprawdę piękna i godna rzecz. Opiszę więc wrażenia z odsłuchów pieca Line Magnetic na stockowych lampach oraz na Acme 845.

Jak podaje producent: "Seria Acme HiFi produkowana przez Changsha Hengyang Electronics Co., Ltd. powstała dla miłośników brzmienia bliskiego seriom najlepszych wykonań lamp ale w bardziej przystępnej cenie. Dla każdego entuzjasty lampowego brzmienia. Lampy o wspaniałej wierności odtwarzania i szerokim paśmie przenoszenia, zapewniając przy tym czysty i delikatny dźwięk.

Lampa elektronowa próżniowa klasy high-end adresowana jest do wzmacniaczy audiofilskich. Najczęściej stosowana w układach stopnia końcowego. Grająca przestrzennie, otwarcie z gładkością dźwięku. Większość surowców do produkcji lamp sprowadzanych jest z Europy i Ameryki północnej. Bańka lampy z bezbarwnego przeźroczystego szkła, wyposażona jest w biały cokół ceramiczny ze złoconymi nóżkami które zapewniają nam doskonały kontakt z podstawką niezależnie od czasu użytkowania lampy. Na życzenie jest możliwość dokonania przez producenta selekcji i dobrania w pary. Całość jest bardzo dobrze zabezpieczona na czas transportu. Sugerowany czas wygrzewania przez producenta: 50-70 godzin". Koniec cytatu.
Przesyłka z Psvane Acme 845 z 4HiFi zapakowana jest bardzo solidnieEstetyczne pudełkoWykonanie Psvane Acme 845 to klasa premium

Psvane Acme 845 to bardzo duża lampa


Na dole Psvane Acme 845, na górze "zwykła" 845 z logo Line Magnetic

Wieczorem...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację