RMS

MIP

Polpak

czwartek, 30 grudnia 2021

NuPrime CDT-8 Pro, transport CD - zapowiedź testu
Białostocki dystrybutor RAFKO rzutem na taśmę, bo tuż przed Sylwestrem, dostarczył mi na testy NuPrime CDT-8 Pro (zobacz TUTAJ i TUTAJ), czyli transport płyt kompaktowych. A precyzyjniej pisząc - profesjonalny transport płyt CD z wydajnym procesorem DSP wyposażonym w zaawansowaną korekcję błędów i głównym kontrolerem zegara całego systemu dekodującego sygnał.

NuPrime CDT-8 Pro zaopatrzony jest w chipset dekodujący ARM LPC2103F, który odpowiada za odczyt i kontrolę błędów. Z kolei czytnik laserowy to wysokiej klasy Philips SAA7824HL z napędem Sony KHM-313. Współpracuje z nim algorytm redukujący cyfrowe interferencje, co manifestuje się ultra-niskimi zniekształceniami jitter. Obsługa formatów obejmuje CD, CD-Da, CD-R, CD-RW. Transport ma wyprowadzone cztery wyjścia cyfrowe do zewnętrznego DAC-a: optyczne, koaksjalne, HDMI I2S i AES / EBU oferujące możliwość upsamplingu sygnału CD do PCM (24/768) lub DSD (DoP256)

Transport zaopatrzono w konwerter samplujący z możliwością przekonwertowania sygnału CD do PCM (24 / 768) lub DSD (DoP256) dzięki kości SRC (Sampling Rate Converter); konwersja realizowana jest przy najniższych możliwych zniekształceniach THD i jitter. Za zasilanie odpowiada profesjonalny transformator typu R z ekranowaniem.


Unboxing

Zaraz po wyjęciu z opakowania

Wysuwana taca napędu

Stosunkowo duży wyświetlacz

Pierwsza płyta ląduje na talerzuOdtwarzam płyty CD

Jako przewód cyfrowy będę wykorzystywać Atlas Cables Achromatic Coaxial (zobacz TUTAJ)

Tył urządzenia - aż cztery wyjścia cyfrowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację