Polpak

środa, 1 lipca 2015

Plan recenzji - lipiec 2015 r.

W czerwcu plan recenzji wykonany został w 80 %, czyli jest to wynik całkiem niezły. Byłoby lepiej, gdyby firma Audio-ON zdążyła przesłać zapowiadany set (wzmacniacz Egg-Shell Classic 9WLT i kolumny Bodnar Audio Hornton 2) do testów. Spodziewam się tej przesyłki w przyszłym tygodniu. I dlatego jako pierwszy zapowiadam ten zestaw.

1. Miło mi zapowiedzieć test Bodnar Audio Hornton 2. To kolumny z głośnikami szerokopasmowymi o średnicy 145 mm i efektywnością 92 dB - idealne do wzmacniaczy lampowych. Drugim elementem testowego setu będzie najnowszy wzmacniacz lampowy bielsko-bialskiej manufaktury Encore7 Egg-Shell Classic 9WLT.
2. Być może jednak wcześniej ukaże się opis kolumn Tannoy Revolution XT 8F, które mam zamiar odsłuchiwać jeszcze w tym tygodniu.3. Wkrótce spodziewam się dostawy kolejnej pary kolumn podłogowych. Będą to polskie Wigg Art Enzo. Jestem bardzo ciekawy tych głośników, bo mają nie tylko interesujące parametry techniczne, ale także piękne i staranne wykonanie stolarki.4. W kolejce czeka zapowiadany już wcześniej polski przewód zasilający KBL Sound Fluid, którego opis w zasadzie mam prawie ukończony. Trwają ostatnie szlify.5. Potem pragnę opublikować test premierowych kabli głośnikowych Cardas 101 Speaker. Są to przewody z poziomu budżetowego, choć mają zaaplikowane rozwiązania konstrukcyjne znane z wyższych modeli tego renomowanego amerykańskiego producenta.6. W międzyczasie chciałbym znaleźć czas dla przetwornika cyfrowo-analogowego i wzmacniacza słuchawkowego Pioneer U-05, który okazał się być bardzo mocnym "zawodnikiem".7. W lipcu planuję powrócić do zapowiadanej jeszcze w maju wkładki gramofonowej Goldring 1042, czekam jednak na nowy gramofon, na którym to chciałbym przeprowadzać ostateczny test.8. Mam przygotowane także dwie testowe niespodzianki, o których poinformuję Czytelnika niebawem. Zapraszam do lektury Stereo i Kolorowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz będzie oczekiwać na moderację